Kuidas end rahuldada?

helllloo,
umm mul siuke küsimus et kuidas end reaalselt rahuldada. ma mõtlen et ma hõõrun vms oma kliitorit ja aga kuidas nagu näppu panna... :oops: ma tean see suht imelik küsimus sessuhtes et ma tean absoluutselt kõike seksist jne, aga ma ei julge näppu panna. ma olen proovinud aga ma kardan. :? phml ma räägin ausalt välja. kui ma esimest korda niiöelda siis hõõrumisest orgasmi v rahulduse sain ma käisin alles lasteaias. AUSALT. Seal olid need torud kust alla sai lasta mänguväljakul ja ma ronisin sealt ülesse ja siis tekkiski nagu see efekt :) ja ma tegin seda päris tihti, esimene kord ma olin nagu wtf? aga hiljem kui proovisin ss jäingi seda tegema. see oli vist siis phml kui ma olin 6ne vms? praegu olen 15. Ja teen seda siiamaani nagu vaatan igast neti lehekülgi :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
aga mida ma mõtlen on see et ma ei julge näppu panna aga samas ma tahan hullult aga ma kardan et see nagu valus vms... Niiet kas saate mingi öelda omast kogemusest et on nagu valus v on mingi nipp kuidas see kergem on.... :D
Vasta

Mine “Orgasm”