no ei tule seda orgasmi..

Olen poisiga 6 kuud koos olnud ja kuskil 4-5 kuud temaga seksinud, aga orgasmi ei saa. Keelekas, näpukas, erinevad poosid- kõik on proovitud, lihtsalt ei saa. Hea on küll, aga orgasmini ei jõua aga masturbeerides jõuan alati. Olen ise ka seksi ajal nagu kliitorit näppinud, aga siis on nagu kahtlane tunne , umbes nagu liiga hea ehk isegi veidi valus vmdea :D Aga pmst mu poisil suht väike noku ka..
KUIDAS MA ORGASMI SAAAAAAAKSS?????

Re: no ei tule seda orgasmi..

Paanikaks ei ole põhjust - sellega kulubki aega, ja kaua, seda ei tea keegi. Mõnel võtab see aastaid. Just asking, kas sa mõtled nagu seksi ajal ei saa orgasmi või ka siis mitte, kui poiss kliitorit näpib? Sessuhtes, kui esimene variant kehtib sinu puhul, tehke kasvõi diil, et nii kaua kui sa orgasmi ei saa, las viib sind käega lõpuni, juhenda teda ise enda käega kui ta ka käega ei suuda orgasmini sind viia. Või midagi taolist.
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

Prochepy kirjutas:Paanikaks ei ole põhjust - sellega kulubki aega, ja kaua, seda ei tea keegi. Mõnel võtab see aastaid. Just asking, kas sa mõtled nagu seksi ajal ei saa orgasmi või ka siis mitte, kui poiss kliitorit näpib? Sessuhtes, kui esimene variant kehtib sinu puhul, tehke kasvõi diil, et nii kaua kui sa orgasmi ei saa, las viib sind käega lõpuni, juhenda teda ise enda käega kui ta ka käega ei suuda orgasmini sind viia. Või midagi taolist.
ka siis kui poiss näpib..

Oleme teinud seda poosi , kus on mul tunduvalt mõnusam, aga see mõnus tunne on mingi 30 seki ja ss ma pmst ei tunne enam midagi vmdea... aga selles suhtes, et erutunud olen ma kindlasti ja kusjuures lõdvestunud ka, ei mõtle pingsalt sellele, et saaks nyyd orgasmi või et ah mai saa seda nkn vms...
Vasta

Mine “Orgasm”