Pillid ja orgasm.

Tere. Olen kuulnud, et pillid võivad vähendada seksiisu.. Mul on aga isu endiselt alles, kuid orgasmi enam ei saa. Enne pillide tarvitama hakkamist sain alati mega kiiresti, ootasin tükk aega millal mees järgi jõuaks, aga nüüd lihtsalt ei midagi enam... Võib see olla pillidest või millegist muust?

Re: Pillid ja orgasm.

Autor kirjutas:Nüüd mul tekkis aga uus küsimus.. Et kui ma nagu iseendaga tegelen siis on küll orgasm kiire tulema. Mehega aga on vahekord algusest lõpuni selline tundetu... Avastasin just enda jaoks, et pole siiski vist asi pillides? - Autor
see on küll halb.. mõtetega pead asja juures kindlasti olema, mitte ei tohi millestki muust mõelda, a'la kooliasjad, sõbrad.. mis iganes. aga äkki teil on rutiin tekkinud? või seksite liiga tihti ja selle pärast on asi ka tavaliseks muutunud su jaoks? analüüsi veits seda teie seksielu. mõtle, kas sa tunned millestki puudust, mida ta võiks teha.. või on äkki midagi, mis sulle ei meeldi selle juures. igakord samad poosid näiteks või no üldse rutiin? tegelt tasuks sellest mehega rääkida kindlasti. kindlasti.

Kusjuures täpselt kõik need punktid on meil täidetud - tihtipeale mõtlen muust, rutiin on meil kindlasti kohe, võimalik et ka liiga tihti (ühe korra päevas kindlasti - mõnikord 2-3x), ja no poosiks on ka ainult misjonär, kord üks peal ja teinekord teine. Seega tundub, et selgus probleemi tegelik põhjus... Asjata süüdistasin pille. Hea, et liiga rutakalt ei tegutsenud ja kohe karpi prügikasti visanud. - Autor

Autor kirjutas:Kusjuures täpselt kõik need punktid on meil täidetud - tihtipeale mõtlen muust, rutiin on meil kindlasti kohe, võimalik et ka liiga tihti (ühe korra päevas kindlasti - mõnikord 2-3x), ja no poosiks on ka ainult misjonär, kord üks peal ja teinekord teine. Seega tundub, et selgus probleemi tegelik põhjus... Asjata süüdistasin pille. Hea, et liiga rutakalt ei tegutsenud ja kohe karpi prügikasti visanud. - Autor
oo,mul on nii hea meel, et aidata suutsin Sind :D.
Vasta

Mine “Orgasm”