Kõver kadakas*

Tere, mul on kõver kadakas* vasakule poole. Tahtsin küsida et kas teil on ka kõver kadakas*, kuskile poole kaldus voi midagi sellist. Olen mures sest mul on tüdruku ees hâbi.
Varasemalt seksides ja blowjobi, kui tüdruk tegi siis vist ei olnud tüdrukul midagi sellest et mul kõver kadakas* aga ikkagi mind vaevab see.

Re: Kõver kadakas*

Poisspluutolt kirjutas:
06 Nov 2018, 00:17
Tere, mul on kõver kadakas* vasakule poole. Tahtsin küsida et kas teil on ka kõver kadakas*, kuskile poole kaldus voi midagi sellist. Olen mures sest mul on tüdruku ees hâbi.
Varasemalt seksides ja blowjobi, kui tüdruk tegi siis vist ei olnud tüdrukul midagi sellest et mul kõver kadakas* aga ikkagi mind vaevab see.
kas lontis ja vasakule või kikkis ja paremale?

Re: Kõver kadakas*

Kõige mõttetum vaevus üldse, sest sellega kulutad sa vaid oma närve.
Tüdruk on sinuga, siis ta on sinuga.
See kõver peenis tundub sama pseodoprobleem kui naistel kas ma tissid on piisavalt suured. Voodisse minnes on igal ühel omad kompleksid. Kõigil on.
Aga need kaovad ära kui sa tunned end vabalt ja usaldad teist inimest. Sest ta armastab sind just sellisena nagu sa oled.
Üheöö suhete puhul ka ei tasu muretseda, tavaliselt keegi ei mäleta ja kui mäletab siis tema enda huvides ta sellesr kinni ei hoia.

Ps. Ma küll kõvera peenise tüüpe väga näinud pole.
If it doesn't feel right, it probably isn't.
Vasta

Mine “Orgasm”