Ei saa orgasmi

Tere, olen täisealine tüdruk, kes pole kunagi elus orgasmi saanud.

Poisiga seksides on mul küll hea, aga ma pole mitte kunagi lõpuni jõudnud. Paar korda on tunne olnud, nagu oleksin lähedal, aga ei ole ikkagi saanud. Suuruses pole asi, tal on kaugelt üle keskmise. On proovinud ka sõrmedega ja keelega. Olen piisavalt märg, oleme kasutanud ka libestit. Poiss ütles, et tal pole varem sellist asja olnud, et tüdruk ei tule.

Ise ennast katsudes pole ma ka orgasmini jõudnud, ka vibraatoriga mitte. See on nagu hea, aga ei paku kuidagi pinget. Pole päris see, mida ma arvasin, et seks on, kui kõik sellest rääkisid. Kegeli harjutused on teinud seksi küll natuke paremaks, aga lõpuni ma ikka ei jõua. :(

Andke nõu, mida ma teha saaksin? Kas jäängi kogu eluks orgasmita?

Re: Ei saa orgasmi

Tere. Eks tuleb lihtsalt edasi katsetada. Pole see tegelikult nii haruldane midagi, et kohe orgasmi ei saa, on päris palju neid naisi, kel võtab see enda keha tundmaõppimine aastaid. Arvan, et paanikaks pole põhjust ja spetsialisti juurde veel pöörduda pole vaja, lihtsalt edasi rahulikult proovida ja katsetada.

Hei,

Ma olen ise ka varem uurinud selle kohta, sest mul on poiss ja temaga seksides on hea, aga...kas see oli siis orgasm? Siiani mõtlen seda.
Igastahes, ma annaks hea meelega sulle mingeid mõtteid, kuidas paremini end rahuldada, sest minda olen seda õppinud selle ajaga kui olen poisiga koos olnud:

1.minu jaoks jääb veidike väheks sellest, kui mehe m*unn su sees aind on, mulle meeldivad erinevad asendid ja enda "näppimine", ehk: et saada sama head rahuldust kui mees, ürita seksi ajal end "hõõruda" samal ajal kui te poisiga seksite.
2.minu arust toimib see aind armastatu inimesega, vaata talle silma, silita teda, lõõgastu, lase tal enda rindu näppida.
3.minu jaoks on kõige parem asend siis kui te samal ajal suudlete ja seksite ja veel hõõrud iseennast või siis kui mees teeb näppu ja suudleb sind ja samal ajal hõõrud end.
Proovi erinevaid asju ;)

Üksi olles ennast rahuldades ka ei saa? Võib-olla läheb kauem aega - orgasm nõuab täielikku lõdvestust ja usaldust. Samuti enda keha tundmaõppimist, nii et üksi on kõige kergem alustada. Hea uudis on samas see, et kui kord juba orgasmini jõuad, siis järgmised korrad on palju lihtsamad - õpitav nii nagu kõik teised asjad.

Mis puutub vahekorda, siis see on naiste jaoks kõige vähetõenäolisem viis, et orgasmini jõuda.. Pikk eelmäng, massaaž ja suuseks on palju tõhusam. Jällegi see eeldab ka sügavamat lähedust, lõdvestust ja usaldust. Ma arvan, et tasub mõni raamat läbi lugeda :) Võin PM-iga paar ingliskeelset e-raamatut saata, kui soovid.

Üksi olles ka ei saa. Olen treeninud tupelihaseid. Olen proovinud neid pingutades ja ka end täiesti lõdvaks lastes. Olen proovinud perioodilisi kokkutõmbeid. Olen proovinud seksile ja erutavatele mõtetele keskenduda. Olen proovinud pea mõtetest tühjaks teha. Kui mees mulle suuseksi teeb, siis on see kuidagi liiga intensiivne, samuti siis, kui ta mu kliitorit puutub. Oleme koos ja olen ka eraldi proovinud ka nii, et kliitorit otseselt ei puutugi, vaid pigem sealt lähedalt. Olen proovinud kätega, olen proovinud erinevate seksmänguasjadega, nii üksi kui koos partneriga. Aga ma ei jõua ikkagi mitte kuidagi lõpuni. Mul on hea, aga ma tahaksin jõuda ka rahulduseni. Selline tunne on, et minuga on midagi viga. :(

Kui keegi oskab veel kuidagi nõu anda, oleksin väga tänulik. Ma ei saa aru, mis mul viga on. Raamatud oleksid huvitavad!
Vasta

Mine “Orgasm”