Eesnaha

Mind huvitab, et kui paljud vanemad üldse on oma poegadele rääkinud eesnahast ja kuidas sellega ümber käia. Minu vanemad pole mulle sellest kunagi rääkinud. Eesnahast sain teada iseseisvalt kui olin 16 aastane.

Re: Eesnaha

Siit sa mingit asjalikku statistikat ei saa. Eks ikka räägitakse, tihti on ka koolis poistele eraldi tunnid, kus just sellistest teemadest räägitakse. Julgen arvata, et enamikul siiski otseseselt ei räägita, st kas ei peeta tähtsaks või pole lastega sellist kõigest-rääkimise suhtlust.

Klassijuhatajatundides ka tean, et on olnud levinud, et tehakse külaskäike seksuaaltervisekeskusesse, kus neid teemasid räägitakse üpris põhjalikult.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

teate? olete ise rääkimas käinud? või nägite telekast hannes võrnot? mulle ei räägitud midagi. küsisin spetsiaalselt 14 erinevas koolis käinud tuttava käest, neile ei räägitud midagi. kõik vanuses 16-21

P.S. hannes võrno tuleks vastusele võtta sõjaväelaste teotamise ja alandamise eest. teda iseloomustamaks sobib see tema hiljutine postimehes ilmunud artikkel sellest, kuidas "korvpallurid on mehelikumad GEELSOENGUTEGA jalgpalluritest". ise on GEELSOENGUGA pekimagu, kes meie sõdureid ja ohvitsere oma klounaadiga afgaanis lolliks tegemas käis
Vasta

Mine “Sex ning anatoomia”