käsi püksis!

Olime poisiga ühel majapeol. Istusime kuskil nurgas diivanil, mina tema süles näoga tema poole. Ma tegin talle midagi sületantsu sarnast, nagu nühkisin ta vastu.:D järsku läks tal kõvaks ja ma siis surusin end sinna tema peenise otsa (riided olid kõik seljas :D )
Ja siis ta juhtis mu käe tema püksi.Algul ehmatasin hullult ära ja siis hakkasin talle pettingut tegema. Järsku läks tal püksis hullult märjaks ja ta tõmbas mu käe sealt ära, ning läks vetsu.
Kas tal tuli pauk lahti? enda arust ma midagi nii erutavat küll ei teinu.
Kas tal oli mõnus?
Kui mina järgmine kord tema käe oma püksi juhiks, et mina ka seda mõnu saaks, kas see oleks imelik või kas see ehmataks ta ära`
Kas minul võib ka orgasm sellest tulla? :D
Päikest :)

Re: käsi püksis!

Külaline kirjutas: Kas tal oli mõnus?
Kui mina järgmine kord tema käe oma püksi juhiks, et mina ka seda mõnu saaks, kas see oleks imelik või kas see ehmataks ta ära`
Kas minul võib ka orgasm sellest tulla? :D
Arvata oli, et mõnus. Kui ta just püksi ei kusenud. Eks olukord oligi selline esmakordne ja temale ka uus, seega tal oli äkki järsk tunnete tulv.
See poleks imelik, aga ehmataks küll, sest tal arvatavasti pole õrna aimugi, mida seal püksis teha, eksole
Sul võib orgasm tulla, aga ei pruugi. Sest käsi püksis on võrdlemisi ebamugav ja vähe rahuldust pakkuv kuna ruumi vähe/püksid suruvad käele jne. Kuid jällegi- kui selline olukord on üks esimesi üldse, siis võid juba ennem üles köetud olla ja tema käsi siis viib lõpule sind vms. Aga ei tasuks väga sellele loota.
Vasta

Mine “Sex ning anatoomia”