Seks on valus

Tere! Ma olen 15 aastane tüdruk ja ma olen koos olnud enda poisiga juba poolteist aastat. Seksisme esimest korda kui ma olin 14, ehk siis umbes aasta tagasi. Ma mäletan, et esimesed korrad oli nii valusad et ta ei saanud isegi tervet enda peenist sisse lükata... Päris seksini jõudsime võibolla kolmandal korral. Praeguseks oleme üsnagi tihti seda teinud aga ikkagi võrdlemisi harva, kuna mul on ikka väga valus (seksi alguses ja peale seksi lausa mitu päeva). Ma ei tea kas see on võimalik et mul on liiga väike tupp või tal liiga suur peenis. Günekoloogi juures ei ole veel käinud aga kui siit paremaid vastuseid ei saa on plaanis minna. Tänan kõiki kes vaevuvad vastama.

Re: Seks on valus

Äkki sul on tupeseen. See ei pruugigi kuidagi kihelusega seotud olla, vaid võibki endast tunda anda just vahekorras olles. Igaks juhuks võid ju libestit proovida. Kunagi lugesin artiklit naisest, kel oligi mingi probleem tupega, et ei saanudki õieti seksida. Tema siis läbis vist mingi operatsiooni, aga mäletan veel, et tal otseselt venitati mingi vibraatorilaadse esemega, et siis pidigi jalad harkis ja üleval päris kaua see asjandus sees istuma. Kahjuks ei mäleta, kust väljaandest selle kohta lugesin ja mis seisundiga on tegemist. Loodetavasti on sul lihtsam asi.
Vasta

Mine “Sex ning anatoomia”