minu mure

tere ma olen 10 aastane . mul on küll teine mure :| kuid rääkin siis oma loo.mul on karvad :oops: ma küll lõikan neid küll aga aga need tekkitavad muresid juurde ema rahustab mind nii et ta ütled et mina arenen kiiremini aga ei arene :|

Re: minu mure

Reedetu kirjutas:
Trevor kirjutas:Mida rohkem sa karvu lõikad seda rohkem neid kasvab
Kui see tõsi oleks, siis kiilaspead oleksid vist väga õnnelikud.
Karvad ei kasva lõpmatult pikaks, maksimaalne pikkus meil geenides kirjas. Aga kui keha saab aru kuna enam kasvatama ei pea, siis peaks ta ka aru saama kuna peab kasvama? Selle järgi võiks öelda et karvad tõesti kasvavad kiiremini neid lõigates.

Re: minu mure

Reedetu kirjutas:Sellegi poolest ei vasta väide "mida rohkem karvu sa lõikad, seda rohkem neid kasvab" mingil moel tõele. Samamoodi on väärlevinud ka arusaam, et raseerides muutvad karvad tumedamaks ning paksemaks
Kasvavad kiiremini tagasi enamus kehapiirkondades, kuid mitte alati. Kiilaspeade puhul on ka see, et juustekarvade pikkus ja tugevus sõltub sajatuhandest eritegurist nagu muu organismisgi. Korrapärane lühemaks lõikamine aga pea paljaks mitte ajamine küll kiirendab kasvu, kuid see pole märgatav enne kui paar kolm korda kuus juuksuris käia. Teine asi, nagu öeldud, on see, et kiilaspäisus on geenides. Ja geene sa(veel) ei muudaö
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.
Vasta

Mine “Sex ning anatoomia”