Re: Küsimus seksi kohta

siin on ju mingid 14-aastased tited ka koos, kellel pole seksiga mingeid kogemusigi veel. ja isegi kui on, siis sellegipoolest te olete lihtsalt oma väikese inimese piiritletud arusaamades kinni veel. pole elu näinudki, ega erinevaid situatsioone vastassugupoolega, ega tea veel oma ihadest ja vajadustest õieti midagi. seega on täiesti mõttetu küsida sellist asja LASTELT.

Külaline kirjutas:siin on ju mingid 14-aastased tited ka koos, kellel pole seksiga mingeid kogemusigi veel. ja isegi kui on, siis sellegipoolest te olete lihtsalt oma väikese inimese piiritletud arusaamades kinni veel. pole elu näinudki, ega erinevaid situatsioone vastassugupoolega, ega tea veel oma ihadest ja vajadustest õieti midagi. seega on täiesti mõttetu küsida sellist asja LASTELT.
Kuna tegemist on lastefoorumiga, siis küsitigi lastelt, nende kogemustele vastavate arvamuste kohta. Kui laste arvamused ei sobi, miks siis lastefoorumis käid? Pole ju mõtet vastumeelselt siin sõimlemas käia.

termomeeter kirjutas:
Külaline kirjutas:siin on ju mingid 14-aastased tited ka koos, kellel pole seksiga mingeid kogemusigi veel. ja isegi kui on, siis sellegipoolest te olete lihtsalt oma väikese inimese piiritletud arusaamades kinni veel. pole elu näinudki, ega erinevaid situatsioone vastassugupoolega, ega tea veel oma ihadest ja vajadustest õieti midagi. seega on täiesti mõttetu küsida sellist asja LASTELT.
Kuna tegemist on lastefoorumiga, siis küsitigi lastelt, nende kogemustele vastavate arvamuste kohta. Kui laste arvamused ei sobi, miks siis lastefoorumis käid? Pole ju mõtet vastumeelselt siin sõimlemas käia.
kuidas ma praegu kedagi sõimasin siis?

Külaline kirjutas:
termomeeter kirjutas:
kuidas ma praegu kedagi sõimasin siis?
Tited (14 pole enam titt, et sa teaks. Ega sa vist isegi vanem pole), väikese inimese piiritletud arusaamad, pole elu näinudki, täiesti mõttetu.
Kaks krokodilli ujuvad. Üks oli roheline ja teine keeras ka paremale.

Sokolaadiküpsis kirjutas:
Tited (14 pole enam titt, et sa teaks. Ega sa vist isegi vanem pole), väikese inimese piiritletud arusaamad, pole elu näinudki, täiesti mõttetu.
kahjuks olen vanem :( ja tegelikult 14 selles mõttes on ikka laps veel, et seksuaalsus ei ole kohe kindlasti täielikult välja kujunenud.

Külaline kirjutas:
kahjuks olen vanem :( ja tegelikult 14 selles mõttes on ikka laps veel, et seksuaalsus ei ole kohe kindlasti täielikult välja kujunenud.

Eks ta täielikult võibolla tõesti ei ole, aga 14 aastane juba saab normaalselt seksida ja see on ka normaalsuse piir, st 13 on veel noor et seksielu alustada. Aga 14 on juba selline vanus, kus võib (mitte võiks, vaid võib) sellega alustada.
Eks ta veel selles mõttes natuke laps veel jah, aga titt kohe kindlasti mitte. Ega 14 aastased 9 aastased pole.
Kaks krokodilli ujuvad. Üks oli roheline ja teine keeras ka paremale.

Külaline kirjutas:

Eks ta täielikult võibolla tõesti ei ole, aga 14 aastane juba saab normaalselt seksida ja see on ka normaalsuse piir, st 13 on veel noor et seksielu alustada. Aga 14 on juba selline vanus, kus võib (mitte võiks, vaid võib) sellega alustada.
Eks ta veel selles mõttes natuke laps veel jah, aga titt kohe kindlasti mitte. Ega 14 aastased 9 aastased pole.
hahaha :D miks 14-aastane on parem kui 13-aastane, st vaid 1 aasta vanem, et seksi alustamine normaalne oleks? :D

Et mõni on kuueaastaselt valmis seksima? See "erinev areng" kõlab kahtlaselt. Kujutan ette mõnd perverti nii ütlemas - ma tõesti ei väida, et viimane pervert on, aga see erinev areng on juba selline kahtlane teema. Mingid piirid peavad siiski olema. Kuusteist on seaduslik iga ja ma ei saa aru, miks selliste asjadega varem tegelema peaks. Kas kõik foorumlased soovivad siis nii väga Eesti iivet kasvatada?

sokolaadiküpsis, mis ütleja sina oled, kus see ''normaalsuse'' piir on? see võib sinu enda arvamus ja tunne olla, aga sina seda paraku ei otsusta. ja see erinev areng tegelikult ikka on küll olemas. ma vaatan näiteks oma endist toakaaslast, kes hakkab vaikselt juba 18 saama,aga kõik asjad teeb ikka veel ema tal ette-taha ära, sest ta ise lihtsalt ei oska ega julge. ei oska süüa teha ka. ja noormeeste suhtes ütles kunagi, et see kõik on rõve, kuigi lesbi ta ei ole. ühesõnaga vastassooga enam kui sõbra tasandil suhtlemiseks ei ole valmis. ja on igat jumala pidi täielik laps alles. samas mina isiklikult sain juba 13-aastasena oma asjadega alati ise hakkama, mitte mingit ema-isa abi ei vajanud. st siis kõiksugused avaldused, arstilkäigud, teistes linnades kondamised jnejne. ühesõnaga, üks inimene ei pruugi veel olla 18. eluaastakski suureks saanud, samas kui teine on juba 13-aastasena suur, niivõrd kuivõrd, sest 13 ilmselt on veel ka laps.. enamasti. samuti, sokolaadiküpsis, 14-15-aastane tüdruk ei ole ka veel enamasti seksiks valmis!

Külaline kirjutas:sokolaadiküpsis, mis ütleja sina oled, kus see ''normaalsuse'' piir on? see võib sinu enda arvamus ja tunne olla, aga sina seda paraku ei otsusta. ja see erinev areng tegelikult ikka on küll olemas. ma vaatan näiteks oma endist toakaaslast, kes hakkab vaikselt juba 18 saama,aga kõik asjad teeb ikka veel ema tal ette-taha ära, sest ta ise lihtsalt ei oska ega julge. ei oska süüa teha ka. ja noormeeste suhtes ütles kunagi, et see kõik on rõve, kuigi lesbi ta ei ole. ühesõnaga vastassooga enam kui sõbra tasandil suhtlemiseks ei ole valmis. ja on igat jumala pidi täielik laps alles. samas mina isiklikult sain juba 13-aastasena oma asjadega alati ise hakkama, mitte mingit ema-isa abi ei vajanud. st siis kõiksugused avaldused, arstilkäigud, teistes linnades kondamised jnejne. ühesõnaga, üks inimene ei pruugi veel olla 18. eluaastakski suureks saanud, samas kui teine on juba 13-aastasena suur, niivõrd kuivõrd, sest 13 ilmselt on veel ka laps.. enamasti. samuti, sokolaadiküpsis, 14-15-aastane tüdruk ei ole ka veel enamasti seksiks valmis!
Kuule, lõpeta idiootne jutt. :D
14-aastane võib küll valmis olla, mitte küll täielikult, aga võib. Sa ei näe teiste inimeste sisse ja sa ei tea, kui valmis keegi on. Noor on see vanus küll, aga pole midagi parata.
Ära üldista kõiki.
Vasta

Mine “Sex ning anatoomia”