Ma lähen hulluks :'( abi ja nõuandeid, enda kogemusi.

Mu juukseid langeb aina rohkem. See segab väga mu igapäevaelu. Mul on suhteliselt pikad juuksed ja kõik kohad on neid täis!" absoluutselt kõik kohad! Pesumasinasse riiete panek on nii vastik kuna riided on juuste karvadega koos. Koolis peale igat tundi on mu riietel uued juuksekarvad ja pingi küljed on neid palju :S. Ma olen proovinud igasuguseid šhampoone, palsameid, takjajuure loputus vett, muna ja rohkem mul ei tule meelde ning isegi suvel olen proovinud nädal aega mitte juukseid pesta, kuid see ei aita. Juuksuri juures käisin siis tema ütles, et su juustel pole midagi viga. Olen juukseid värvind umbes 4 korda ja triibutanud ka kunagi, aga minu arvates langesid need juba enne värvimist. see kõik on kestnud umbes aasta või kaks. Käisin vanaema juures ja isegi tema hakkas kobisema, et miks minu juukse karvad igal pool on. Ma tarbin juba mitmendat nädalat vitamiini ja söön marju. Kuid ei midagi. Ma olen täiesti nõuetu ja jõuetu. Kõige hirmsam on juuste pesu ajal siis tuleb mitu peotäit ja saan emalt riielda, et vann on ummistunud ja kõik vannituba on karvu täis. Mu toa vaip on nii vastik ja karvane. :cry: Stress võib mul küll olla , no tunnen end peaaegu iga õhtu üksikuna ja mingi valu on hinges, kuid hommikul on tavaliselt korras. Kuid see ei saa olla nii suur põhjus. Ma vajan teie nõuandeid PALUN. : :cry: 13 aastane tüdruk.
women
Vasta

Mine “Sex ning anatoomia”