Re: Ei tunne seksides midagi aidake !

#3
Probleem võibolla selles, et sa ei "fantaseeri" küllalt palju. Aju peab füüsisega koostööd tegema, sellisel juhul võid hakata isegi midagi tundma ja asi võib päris intensiivseks kätte minna. Mõtle näiteks, et seksid pornostaariga vms. Ühesõnaga mõtle selle peale, mis sind kõige rohkem intiimsuse juures erutab, vajadusel tee seda vahekorra ajal ka, nt suudlemine vms. Isiklikult mina olen kogenud nö mental orgasmi, s.t ma pole vahekorras olnud ega ennast kuidagi stimuleerinud, vaid kõigest mõtlesin vahekorra peale ja tegin seda väga intensiivselt. Peale seda kadus isegi reaalsusetaju, kuna ma olin pm päris vahekorras, aga ainult fantaasias. :lol: EDU!

Re: Ei tunne seksides midagi aidake !

#4
vahest aitaks see, kui ta sügavamale lükkaks?
alustage väga aeglaselt, hiljem kiiremaks. kui kohe alustada kiire nühkimisega või muidu monotoonse tempoga siis kaob tundlikkus esimeste minutitega ära ja tagasi seda saada on väga raske.
minul on igatahes nii parem, kui jalad on võimalikult vähe laiali/harkis, sest siis on ka needsamused lihased rohkem koos ja tunne on tugevam. jalad saavad sirgu olla ka siis, kui tema peal on. noh, enamvähem sirgu. kergita siis puusi natuke kõrgemale et libedamalt läheks

Re: Ei tunne seksides midagi aidake !

#5
Olen netist ja siit foorumist lugenud, et paljud ei tunnegi alguses midagi ja orgasmi ei saagi, vaid see tunne ja orgasm kujunevad ajaga välja. Vaja vaid leida kindel poos, mil sa midagi tunned nagu mainitud. Kui ka erinevate pooside proovimine ei aita, tuleb olla kannatlik. Samas, kas sa end rahuldades oled saavutanud vaginaalse orgasmi (mitte kliitori kaudu)? Kui jah, mõtle mis asendis sa tavaliselt oled ja kuidas sa seda teed ning vahekorras olles proovige poisiga vastav asend sisse võtta.
Kui ei ole, pead ootama, kuni vaginaalne orgasm välja kujuneb, kui nii öelda ja näiteks kui te vahekorras olete (või peale seda), las poiss tegeleb su kliitoriga ja peaksid siiski orgasmi saavutama ja saad rahulduse kätte. Võid isegi vahekorra ajal kliitoriga tegeleda, kui saad. ;)
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

Re: Ei tunne seksides midagi aidake !

#6
Paljudel naistel kaob erutus, kui päris vahekorraks läheb (depressioon, häbenemine, kartus, et mees lõpetab enne ja kaotab seejärel huvi naine lõpule viia, kartus valu, võimaliku segamise, telefonihelina, rasestumise ees, hirm et jälle jääb orgasm saamata). Võimalikud lahendused on naisel püüda orgasm saada juba eelmänguga (kliitor ei asu ju tupes!); vahekorra ajal enda kliitorit masseerides või peale vahekorda kas koos mehega või kui tema juuresolek segab, siis võib ju vannituppa minna. Ja kui näppudest ei ole küllalt, siis võib vibraatoreid proovida. Kõigepealt peab aga naine ise õppima omaette orgasmi saama ja leidma endale sobiv asend ja tehnika (selili, kõhuli või külili, lõdvestudes või vastupidi pingutades, jalad kokku surudes ja keha välja sirutades jne).

Re: Ei tunne seksides midagi aidake !

#7
Külaline kirjutas:Mul selline mure et ma ei tunne seksides midagi , olen 16-aastane tydruk ja poisil on suht suur riist , kui ta sisse lykkab siis ainult korrda tunnen ja p2rast kui kiiremaks l2heb siis ei tunne enam midagi ?

Kas mul v6ib mingi haigus olla ?? Aidake ruttu paluunn!


Äitah!
Mõnikord polegi suured riistad just kõige paremad , vaid keskmised .
Anyway , palju oleneb sellest kui hästi poiss seda oskab , kui ta hästi oskab siis jah ..
Ja mõnikord ei oskagi noored seksist rõõmu tunda vaid lihtsalt lebadavad voodis ja on kui surnud , ei liiguta ja näoilme ka ei muutu .Või pole ta seksi piisavalt lõpule viinud saab ise orgasmi ja ronib pealt ära , see on suht paljude probleem . Sa peaksid lõdvestuma ..Või siis vahekord , vahel aitab ka maššaaš ennem seksi see aitab lõdvestuda ja võib parem seks tulla , erutud rohkem jne
Vasta

Mine “Sex ning anatoomia”