Re: Uuring peenise pikkusest ning muust taolisest

Kui mitu korda sedas tuleb kirjutada: kondoomi puhul pole pikkusel minmgit tähtsust vaid jämedusel. Kondoomi keritakse p eenise peale lahti kuni embkumb saab otsa, kas kondoom, või peenis. Tähtis on aga see, et konoom ei ole liiga lai, muidu ta ei täida oma ülesannet vaid libiseb pealt ära või lekib seravest.Jääb mulje et küsijale sobivad standard-kondoomid. Täpsema vastuse saamiseks tasuks osta koju üks kondoom ja proovida seda ilma naist, näitreks eneserahulduse käigus.

SemiProMängur kirjutas:Kuidas saab inimesel 15 cm ja rohkem olla 15 aastaselt? Kuidas te ültse mõõdate?
Vaatan ja loen neid sinu imestama panevaid postitusi siin ja ei saa aru mida siin nii imeks pandavat on. 15, 16 või isegi 17 cm on täiesti reaalne. See on kõigil erinev protsess. Mõni saab varem oma cm-id kätte, mõni hiljem. Mõnel 15-aastasel on jah vb väike aga eks ta areneb erinevalt ning samas mõni 15-aastane omab juba täismehe peenist. Ise sain ka juba varakult oa cm-id kätte ja olen rahul. Ei saa aru mida siin imestada on. See on puberteet.

SemiProMängur kirjutas:Kuidas saab inimesel 15 cm ja rohkem olla 15 aastaselt? Kuidas te ültse mõõdate?
no mul on veits kõver, nii et kui mingi mõõdurihmaga võtsin oli isegi 16cm.. ja sind selles imestama paneb? vaatasin just statistikat, kuna siin mulle ei vastatud ja see näitas et 15aastasena umbes 14-15 ongi KESKMINE mis tähendab et on palju suuremaidki selles vanuses
Vasta

Mine “Sex ning anatoomia”