Re: Uuring peenise pikkusest ning muust taolisest

kalervo kirjutas:Kas lihtsam pole siski emme mõõdulinti kasutada? Trolololol.
mu valem on mõeldud neile kellel pole painduvat mõõdulinti trollelii-trollelaa laulge kaasa... mul näiteks on plastikust see mõõdulint, see ei läinud päris hästi ümber. kuid ma sain ligilähedaselt sama tulemuse kasutades seda valemit. kellel on normaalne lint olemas, ei pea hakkama matemaatilist tekstülesannet lahendama.

trullllll kirjutas:ma olen 14
Pikkus - 9,5 või 10 cm enitab välja
Ümbermõõt - 6,5 cm
see nats imelik , pihku hea taguda aga tahaks varsti kadakas* ka saada , aga ei julge väikse kadakas* tõttu .
Kui oskad saad naise rahuldatud küll.
Tüdruk siin pool.
See on minu arvamus!
Teeks äki täna natukene matat?Liidaks sind ja mind, lahutaks riided ja korrutaks sind terve öö.

Re: Küsimus , ise poiss,15,

Mis tähendab normaalne ja mis ebanormaalne? Sina oled 183 cm pikk ja kindlasti keegi pikemgi veel aga mõni samavanune on jälle 160 cm. Kas emb-kumb on ebanormaalne? 15-aastase peenis on keskmiselt 12 cm, aga muidugi on ka pikemaid ja lühikesemaid. Ainult 10 %-l sellevanustest on 14,5 cm või rohkem ja ainult 10 %-l 9 cm või lühikesem. Ebanormaalne pole kumbki.

Oskan öelda, ja olen sellest täna pikema vastuse kirjutanudki. Aga võib-olla küsijaks oli siis keegi teine külaline. 6 cm 13-aastasele on normaalne aga väike. Keskmine oleks selles vanuses 8,5 ja suur 12. Aga just 13 aastat on vanus, kus isikute vahed on väga suured, ilma et selles oleks midagi ebanormaalset.

kadakas* on väljend, millega automaatselt asendatakse teatud ropud sõnad kui nad esinevad lapsemuresse saadetud tekstides.

onu Ali kirjutas:mul sääne värk et olen 15, 190 cm ja peale pikk ning mu riista pikkus on 7-8cm , kui tõuseb siis on 10-11cm, eriti näha pole et kasvab. ma olen nagu noor mees aga püksis pole eriti kasvama hakanud.
Nii.. Kõvasti aega on sellest postitusest möödunud,olen 16a, 6 kuu pärast 17 ja võmba pikkus ja ümbermõõt mõlemad 14cm. Areng on toimunud,kas mu võmp võib veel mõne sendi võrra kasvada,arvestades,et m6nel kasvanud kuni 20.eluaastani? Kuulaks Kalervo ja teiste targemate arvamusi

someoneh kirjutas:Ütleme nii, et kui räägitakse, et keskmine on 12, aga ime kombel on kõik, kes lapsemres ringi liiguvad, õnnistatud suure võmbaga? HAHA.. Ma pole kade, kuna olen üldsegist tüdruk. Naerma ajab see poiste 'tahan-näidata-et-mul-on-suurem' värk.
No mul oli ka 15-aastaselt mingi 14-15cm kandis ma usun, arvet ei pidanud, ei tea. Esinemine kujutab siis endast mida? Anonüümse nime all oma peenisepikkuse avaldamist? Jõhker egolaks... võibolla mõnele on, aga minule küll mitte kui ma isegi enda nime kuskil ei maini.

Igatahes, keskmine on mingi keskmine.. täpselt samasugune keskmine, nagu on Eesti telekanalite/saadete vaadatavus - mingi 1000 majapidamisel üle eesti on "kastid", mis väljendavad kogu Eesti arvamust.

Ja kui mõelda, mis aastal need keskmised on arvatavasti tehtud... siis võiks mainida ka näiteks, et tänapäeval on noored pikemad kui vanasti (pean silmas inimese pikkust).. seega pole ime, kui ka muud asjad pikemad on.

Täiega ebanormaalne,ise ka usud mida sa küsid? Ma tean et noori poisse vaevab see küsimus ja tegelikult vaevlevad väga paljud kuni elulõpuni oma peenise pikuse muretsemisega.Aga ärge vaevake.
Seda ei küsita nii vaid minnakse voodisse kellegiga ja siis küsitakse kenasti või koledasti kuidas teisele su peenis meeldib.Ihii ja kui on normaalne eit,siis ole mureta,su peenis saab kommenteeritud rohkem kui vaja.
If it doesn't feel right, it probably isn't.

Küsimus

Küsimus on selline, et ma ise olen 14 ja peenise pikkus on 12 cm ja ümbermõõt on mingi 9cm (viimati mõõdetud), karvu on ka natukene. Kas see on normaalne?
(küsin sellepärast, et olen kuulnud et kõik koolis panevad, et mul kõige suurem ja sul mini-peenis ja sellepärast tahangi teada kas mul norm suurus.
Vasta

Mine “Sex ning anatoomia”