Uuring peenise pikkusest ning muust taolisest

Tegin natuke tõlketööd ühest uuringust, mis toimus juulis 1998. aasta jooksul umbes viis päeva. Selles osalesid mehed vanuses 19 ja alla selle. Statistika näitab, et enamus neist olid 15-aastased ehk 21.0% ning enamus neist olid eurooplased - 83.6%. Kokku on kogutud sellest uuringust 2476 vastust.

Peenise pikkus (sidekriips eraldab vanuse ning suuruse)
11 - 8.3 cm
12 - 10.4 cm
13 - 13.5 cm
14 - 14.6 cm
15 - 15.3 cm
16 - 15.7 cm
17 - 15.9 cm
18 - 16.0 cm

Keskmine peenise pikkus kõigi vanuste hulgas: 15.3 cm. 1,4 % vastanutest ütles, et ei saa sellele küsimusele vastata ilma valetamata ega liialdamata. Kui sina leiad sellest listist oma vanuse ning sellele vastava keskmise suuruse, siis saadki järeldada, kas sul on keskmisest suurem või väiksem. Pane tähele, et tegu pole Eestis läbiviidud uuringuga.

Peenise suurus ning aluspesu tüüp (uuring tehtud noormeeste seas vanuses 15-19; sidekiips eraldab aluspesu tüüpi ning peenise keskmist suurust)
Bokseritüüpi aluspesu - 15,8 cm;
lühikest tüüpi aluspesu - 15,5 cm;
aluspesu ei kanta - 15,9 cm.

See tulemus oli uuringu läbiviijatele üllatav. Tundub, et mõned väiksemad erinevused peenise suuruse ja aluspesu tüübi vahelises vastavustabelis siiski on. Üks levinud arvamus, et kandes vähem piiravat aluspesu, kasvab peenis natukene normaalsemalt, on nüüd uuringuga tõestatud.

Mõtlemine seksist ehk milline lause iseloomustab sind kõige rohkem, mõeldes seksist (masturbatsioon, vahekord, seksuaalselt atraktiivsed inimesed; sidekriips eraldab iseloomustuse ning protsendi/keskmise vanuse)

Ma mõtlen sellest koguaeg! - 18.3%/15.7
Ma mõtlen sellest üsna tihti (iga 5 või 10 minuti tagant) - 31.6%/15.9
Ma mõtlen sellest mõnikord (kord tunni või kahe jooksul) - 47.6%/16.1
Ma mõtlen sellest harva - 2.5%/16.8

Muuhulgas küsimusele "Kui tihti kogete soovimatuid erektsioone?" vastati 49.0 protsendiga ehk enamus "Üsna tihti, võib-olla mõni kord päeva jooksul".

Allikas: http://www.jackinworld.com/library/surveys/pub.html

Re: Uuring peenise pikkusest ning muust taolisest

Tõesti saa seda paraku täie tõsidusega võtta. Võib-olla oleks selline võimalus, et minnakse kuskile mõõtma, kuid kes see ikka läheb oma peenist kuhugi näitama ja kui lähekski, siis pigem need, kes selle üle uhkust võivad tunda. Pisema peenisega isikud vaevalt end sinna ilmutaks ning tegu oleks jällegi paarikümne või saja uuringus osalejaga tervest maailmast. Niisiis tuleb võtta oma peenist kui oma ainulaadset vara, mis on kõigil erinev nii pikkuse kui laiuse poolest.

kalervo kirjutas:Pööran tähelepanu mu vastuses väljendile "minu andmetel". Teema autori andmed põhinevad aga paari tuhande ameerika poisi ise teatatud numbritele, st soovunelmadele. Selleski lapsemure foorumis on olnud märgata, et igaüks lisab sentimeetreid kõvasti juurde või siis mõõdab valest kohast. See ongi kahtlane asi selles uuringus.
Õigem oleks vist mõõta ülevalt otse pannes mõõduvahend õrnalt vastu keha? Mulle ka tundub veidikene et osad mõõdavad varbaotstest vms

-dosja kirjutas:Tegin natuke tõlketööd ühest uuringust, mis toimus juulis 1998. aasta jooksul umbes viis päeva. Selles osalesid mehed vanuses 19 ja alla selle. Statistika näitab, et enamus neist olid 15-aastased ehk 21.0% ning enamus neist olid eurooplased - 83.6%. Kokku on kogutud sellest uuringust 2476 vastust.

Peenise pikkus (sidekriips eraldab vanuse ning suuruse)
11 - 8.3 cm
12 - 10.4 cm
13 - 13.5 cm
14 - 14.6 cm
15 - 15.3 cm
16 - 15.7 cm
17 - 15.9 cm
18 - 16.0 cm

Keskmine peenise pikkus kõigi vanuste hulgas: 15.3 cm. 1,4 % vastanutest ütles, et ei saa sellele küsimusele vastata ilma valetamata ega liialdamata. Kui sina leiad sellest listist oma vanuse ning sellele vastava keskmise suuruse, siis saadki järeldada, kas sul on keskmisest suurem või väiksem. Pane tähele, et tegu pole Eestis läbiviidud uuringuga.

Peenise suurus ning aluspesu tüüp (uuring tehtud noormeeste seas vanuses 15-19; sidekiips eraldab aluspesu tüüpi ning peenise keskmist suurust)
Bokseritüüpi aluspesu - 15,8 cm;
lühikest tüüpi aluspesu - 15,5 cm;
aluspesu ei kanta - 15,9 cm.

See tulemus oli uuringu läbiviijatele üllatav. Tundub, et mõned väiksemad erinevused peenise suuruse ja aluspesu tüübi vahelises vastavustabelis siiski on. Üks levinud arvamus, et kandes vähem piiravat aluspesu, kasvab peenis natukene normaalsemalt, on nüüd uuringuga tõestatud.

Mõtlemine seksist ehk milline lause iseloomustab sind kõige rohkem, mõeldes seksist (masturbatsioon, vahekord, seksuaalselt atraktiivsed inimesed; sidekriips eraldab iseloomustuse ning protsendi/keskmise vanuse)

Ma mõtlen sellest koguaeg! - 18.3%/15.7
Ma mõtlen sellest üsna tihti (iga 5 või 10 minuti tagant) - 31.6%/15.9
Ma mõtlen sellest mõnikord (kord tunni või kahe jooksul) - 47.6%/16.1
Ma mõtlen sellest harva - 2.5%/16.8

Muuhulgas küsimusele "Kui tihti kogete soovimatuid erektsioone?" vastati 49.0 protsendiga ehk enamus "Üsna tihti, võib-olla mõni kord päeva jooksul".

Allikas: http://www.jackinworld.com/library/surveys/pub.html
Mul on lõdvalt olles peenise pikkus u 8,5 cm ja kõvalt 12cm on see normaalne või on liiga vähe... :(

Gaaaad, kõik on noormaaalneee jahh. :/
Ma olen tüdruk ja ma ei saa üldse aru miks mehed või meessoost inimesed niii väga oma peenise pikkuse pärast muretsevad. "Kas mul lühike, ? :( "(Ise on mingi normaalsemast pikemaga..), "mul pikk onja 8) ". jne. ja kõik need uhkuldamised ja värgid ja muretsemised. Ise tüdrukuna pole mingit vahet kas on pikk või lühike, lühike isegi parem. Aga jhh, see kõik ajab mul vahest nagu täitsa kopsu üle maksa.. -.-
Vasta

Mine “Sex ning anatoomia”