Re: tüdrukud vastake - poisid ja saun

No ma ei tea, eks see on igaühe oma asi. Tean inimesi kes on eluaeg koos terve perega saunas käinud, juba täiskasvanud ja ikka käivad ja peavad seda normaalseks. Tean, et kunagi vanasti käidi samuti saaremaal koos saunas, mehed naised ja lapsed segamini.
Eks see kõvastumine vajab enesedistsipliini. eelkõige igasugu mõtete tõrjumist. Mõtle mingisuguseid asendusmõtteid.

palun abi kirjutas:olen siis 13a vana poiss. käime koos ema ja õega saunas, õde on 15. alati kui me sauna lähme, siis mul läheb kõvaks. mida teie sellises olukorras tunneksite tüdrukud?
Nagu mark pole või ? Oled kolmteist poiss & su õde on 15 tüdruk , nii margine ju . Niimoodi käite kõikoos saunas , aasiish xD Naerukaddh .

poisid ja tüdrukud käivad üldiselt eraldi;P (va täiskasvanud), see on loomulik et läheb kõvaks, seda võib juhtuda isegi suvalises kohas millegile sellisele mõeldes ja ette kujutades, üldiselt on väga imelik kui käiakse sellises eas koos saunas, muudele asjadele mõtlemine ei aita oluliselt, sest sa tead ikkagi et sa oled seal nendega koos saunas;)

koolis saadud kaks mul küll mõtteid kurvaks ei viiksXD shit happens..

heh, ma käisin ka niimoodi terve perega saunas, isa ema ja õdedega, see oli vist umbes kuni 15-16 aastani, siis lihtsalt puht füüsiliselt ei mahtunud enam ära kõik korraga :D. kuigi õed olid mõlemad ikka parajalt kobedad tsikid polnud küll sellist probleemi et oleks kõvaks läinud, hihi, ja nüüd saab ka ilusti sõbrannadega saunas käia, paljalt ja ilma kõvastumiseta.

tüdrukud siin ütlevad, et väkk jne. aga tegelt on ju vendade puhul asi selles, et näeb lihtsalt tüdruku rindu nt ja tulevad meelde kõik muud mõtted, mis alati selliseid asju nähes. ega see siis ei tähenda, et vend tahaks kohe õde panema hakata, kammoon.

kui tead ette, et sul õe juuresolekul kõvaks läheb, äkki sa siis ei lähe ikkagi koos temaga sauna? sest tal võib ebamugav olla selles olukorras lihtsalt. või siis hakka harjutama enda kontrollimist.

Külaline kirjutas:
Külaline kirjutas:OMG! Ma ei läheks isegi oma emaga sauna! Ise olen tüdruk. 8)
Mhm:D Mina ka mitte:D
Erilised Mhh. .. Ma olen küll eluaeg isa ja teiste külameestega saunas käinud. Pole probleemi olnud. Mehed ja naised ikka eraldi. Kunagi kui vägaväga väike olin, siis olin emaga. Sellest ma ei mäleta õieti midagi.
A ma tean ühte peret kes koos kõik saunas käivad. Eluaeg nii olnud. Ma nendega küll ei läheks aga nad ei sunnigi kunagi peale. Mõnikord kui külas oleme olnud ja sauna päev siis kui nad on juba ära käinud lähevad mehed veel eraldi sauna.
ma poiss 14 muidu
Vasta

Mine “Sex ning anatoomia”