Tussu !

Tere m, ma olen 12 aastane .
Mul on väga häbi rääkida oma lugu aga siiski räägin . Ma vaatasin peegiliga oma tussut , ja mul on väikesed häbememokad nii suured :( . nii koledaks läinud , ha sealt ümbert on kõik valge , ja see valge ei tule ära , häbememokad on pruunikad ja kortsus :oops: mida ma tegema pean :( kas väikseid häbememokki väiksemaks ei saa? ja nendest kartsudest h2bememokkadel?

Re: Tussu !

Mõnel naisel ongi anatoomiliselt suuremad häbememokad. Selle vastu suurt ei ole midagi teha. Olen lugenud, et tehtud plastilisi operatsioone kui suured häbememokad hakkavad elu häirima, kuid sinu vanuses kindlasti ei soovitaks sellist varianti. Tuleviku arvestades võin öelda, et mõndadele noormeestele võivad suured häbememokad hoopis sensuaalsed tunduda. Olen kuulnud on mõnes kultuuris on häbememokkasid meelga venitatud, sest suured häbememokad on olnud ideaaliks. Pole mingit põhjust see tõttu kehaga rahulolematu olla!
don't pray for easy lives;
pray to be stronger people.

googelda näiteks labiaplasty
normaalne on see, mis endale tundub, et normaalne on.
kui sa pole millegagi oma keha juures nii väga rahul,
et see tõesti juba elu sega, siis on mõtet sellest vastavate spetsialistidega rääkida.
väga võimalik, et psühholoogiga rääkimisest ei pääse jne,
aga probleemid ja nende korrigeerimine ei küsi vanust.

tehniliselt saab väikeseid häbememokki nii kärpida kui ettevaatlikult täitsa eemaldada,
tegemist on ühe vägagi hästi "disainimisele" alluva piirkonnaga.

mis poistele meeldimisse puutub, siis mõnel pool venitatakse ja mõnel pool lõigutakse,
eks maitseid on väga erinevaid. ja see lõikamine ei ole ainult "klaasikilluga põõsa taga",
tehakse seda ka tsiviliseeritumas kandis parimate meditsiiniliste vahenditega.

Ma arvan, et ta mõtles häbemekarvu. :D Ja loomulikult tohib neid raseerida. Raseerida võib näiteks žilettiga. Liiga tugevasti ei tohi peale ka suruda, muidu lõikad endale sisse. Ja žiletitera peaks alati terav olema, siis pärast pehme näpuga üle naha tõmmata. :D

Külaline kirjutas:Tere ma olen 10-aastane ja mul on karvad. ma ei julge tõsta oma käsi sest siis võib keegi näha et mul on karvad ma olen raseerinud aga mul hakkab vahel veritsema ja ma ei julge enam raseerida . Mida ma tegema pean
Mina olen 15 (tydruk) ja mina just lopetasin nt jalakarvade raseerimise (käed loomulikult ka). Kaenla alt ikka raseerin aga minu arust ei ole need karvad nyyd kyll selline asi, mida tydruk ilm tinimata raseerima peab. Minu arust on see loomulik ei pea sa selle pärast muretsema. Kui mõni inimene vaatab, et karvad on koledad on see tema mõistuses kinni.
Soovitan selle raseerimisega mitte nii väga mässata eriti kui see veel ebamugav on. Karvad on loomulikud. :D

Egaongi kirjutas:
Külaline kirjutas:Tere ma olen 10-aastane ja mul on karvad. ma ei julge tõsta oma käsi sest siis võib keegi näha et mul on karvad ma olen raseerinud aga mul hakkab vahel veritsema ja ma ei julge enam raseerida . Mida ma tegema pean
Mina olen 15 (tydruk) ja mina just lopetasin nt jalakarvade raseerimise (käed loomulikult ka). Kaenla alt ikka raseerin aga minu arust ei ole need karvad nyyd kyll selline asi, mida tydruk ilm tinimata raseerima peab. Minu arust on see loomulik ei pea sa selle pärast muretsema. Kui mõni inimene vaatab, et karvad on koledad on see tema mõistuses kinni.
Soovitan selle raseerimisega mitte nii väga mässata eriti kui see veel ebamugav on. Karvad on loomulikud. :D
Sorri aga sa raseerid oma käsi? :D

Külaline kirjutas:
Egaongi kirjutas:
Sorri aga sa raseerid oma käsi? :D
osadel inimestel on päris tugev karvakasv.
1 sõna võib muuta kogu teksti tähenduse.
Vasta

Mine “Sex ning anatoomia”