Kõverik

#1
Hei, mul küsimus peenise kuju kohta-
nimelt siis on mingi riista kuju selline vaga kahtlaselt kõverdunud ülespoole. Ei lähe nn algusest üles vaid kuskilt keskelt. Küsimus edasi- kas see võib veel aja mööduses sirgemaks tõmmata või jääbki selliseks buumerangiks? Olen 17 kui see peaks mingit rolli mängima. Probleem tekkis sellest, tekkis arvamus, et sellise kujuga kuidagi jama naisega seksuaalvahekorras olla :D

Re: Kõverik

#2
Suunda see küll muutma ei hakka. Nagu ei saa ka peenist niisama pikemaks. Vb kõva sakutamis ja järjepideva trenniga. (Jalgu saab ka moondada kui neid pidevalt tugevalt sidemes hoida ja valu kannatada. Ei mäleta riiki kus jala ilu ideaal oli 10-15cm)
Kõhu poole kaardus peaks just positiivsem olema sest seal pool on gpunkt naistel.
Lepi oma riistvaraga ja õppi sellega seksima. Muud polegi.
Lust

Re: Kõverik

#3
kakkybabenasa kirjutas: (Jalgu saab ka moondada kui neid pidevalt tugevalt sidemes hoida ja valu kannatada.
Tõsi, Asi oli populaarne hiinas, kus oli väga kahtlane ideaal jalakestel. Oli populaarne aristokraatidel 10st kuni 20 sajandi alguseni.
jalgade sidumine ehk 纏足

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.


P.S Vastan privas.

MulleMeeldivadPrillidegaTüdrukud

Re: Kõverik

#4
Ei saa mingi sakutamisega seda enam sirgemaks, ei maksa proovida, võid peenisele veel viga teha nii. Neid kehaosade moonutamisi on traditsiooniliselt ikkagi kasvueas tehtud, mitte siis, kui kehaosa juba täissuurusesse kasvanud on. Noh, igal juhul, peenisega on see nii, et kasvab, milliseks kasvab. Kui ta sul nii kõver ei ole, et vahekorras üldse olla ei saa, siis ei maksa sellega midagi teha, lihtsalt lepi. Enamikul meestest on kuskile poole viltu või kõver. Kui aga on nii kõver, et seksuaalelu on takistatud, on võimalik ka operatsioon. Sellega pidi aga kaasnema ka peenise lühenemine.
Vasta

Mine “Sex ning anatoomia”