Päevad

Nimelt tuli mul aprillis umbes 5 päeva mingit pruuni löga, nüüd juunis tuli jälle ja kogunisti 8 päeva aga lõpus oli see juba nagu verena. Nuud siis august ja paevad pidid algama 4 paeva tagasi ja jälle ei ole hakanud, nagu ka tookord peale aprilli. Olen süütu muidugi. Olen muidu 170 cm pikk ja kaalun 47 kg, see on suhteliselt alakaaluline ja ma ei söö ka liha. Kas alakaalulistel ongi mingid probleemid?

Re: Päevad

Kas ma saan õigesti aru, et sul on päevad vaid kaks korda olnud? Sel juhul ei tasu küll mingit regulaarsust oodata, et "neli päeva tagasi pidid hakkama". Esimeste päevade vahel võib olla vabalt mitu kuud, enne kui järgmised hakkavad. Või mõtlesid seda, et päevad sul juba aasta või mitu aastat olnud, lihtsalt nüüd juhtus nii?

Minul selline kysimus, et mul on nt ainult kaks korda olnud. Detsember ja jaanuar. Vahet oli 30 paeva. Nyyd kohe peaks jalle uueti 30 tais saama, aga ma tean, et nagunii voib see palju hiljem voi ykskoik kuna hakata. Mul on alati sidemed kaasas. Igapaevaselt kannan lihtsalt aluspykse, aga mure selles, et ma ei kujut ette kuna mul jalle hakkavad ja ma kardan, et kui mul peaksid koolis hakkama noh siis olels jube jama, sest voib juba hilja olla pykste suhtes. :/
Ei taha ka igapaevaselt pesukaitsmeid kanda, mis esimese voolu vb natuke peatalsid, sest ausalt oeldes ei ole need eriti head igapaevaselt kandmisel.
Akki kellegil on mingit soovitust, kuidas jarske paevade algusi pykse koolis maarimata avastada, kui paevade alguseajast pole aimugi?

Pöörata tähelepanu oma keha tunnetamisele. Mõnikord võib olla õrn kõhuvalu enne, keerab kõhus vm. Teistel samas pole mingeid eelnevaid vaevusi ja siis ei olegi midagi muud teha kui lihtsalt loota et väga halval ajal ei hakka.

Igaks juhuks võid koolis sel ajal kaasas kanda kas nt varupükse (kui nt on sul koolis kapid, kuhu saad panna) või varrukatega pusa, mille saad ümber siduda, kui ka peaks pükstest läbi tulema.
Vasta

Mine “Sex ning anatoomia”