Re: Tüdrukud riietusruumis

Gg254 kirjutas:Tekkis huvi, et kui vabad tüdrukud riietusruumis on, näiteks pärast kooli kehalist? Kas ollakse ka paljalt ning rindu ja alumist elundit on näha? Kas see kiima ei aja?
Ooh, no see ikka oleneb...
Meie olime riietusruumis täiesti paljad ja higised, tegime akna lahti lasime külma talveõhku sisse... poisid piilusid aknast, meie ütlesime malbel häälel: "Oi, poisid-poisid, mis te teete!" ja amelesime omavahel. Ja mõnikord kutsusime poisid ja õpetajad ja üldse kõik suvalised inimesed tänavalt ka seltsi. Kõlab nagu fantaasia? Eks ta ongi.

Mida sa siis mõtlesid? Kuidas poisid pärast kehalise kasvatuse tundi riietusruumis ja duši all käituvad? Ma pakun, et mitte päris nii, nagu selles tekstis, mis ma just kirjutasin. Pakun, et igasugused seksuaalsed eksperimenteerimised jäävad pisut paremasse aega - no sinna, kus nende koht tegelikult ongi.

Ja ei, ma ei saa öelda, et see tüdrukute riietusruum kuidagi kiima oleks ajanud. Kui ujumiskeskuse saunas käid, siis peaks sama loogika järgi ka ju kiimas olema? Või nudistide rannas?

Catlover kirjutas:Meil vahetatakse ainult särke ja pükse teiste ees sest kõik on nii häbelikud. Beibed kaovad kohe vetsu ja seal riietuma. Peaaegu mitte keegi ei pese ka ennast... Ma olen vist ainuke kes peseb ennast :s
Lol, mul sama. Osad eided jooksevad peale trenni kohe WC-sse riideid vahetama ja saad sa aru.. Nad ei pese ennast ja hiljem haisevad. Rõve.

Meil pole kunagi pesemas käidud peale kehalise kasvatuse tundi. Rinnahoidjates ja aluspesus olla pole suur asi. Ükski neiu ei lähe teise peale kiima, kui ta just omasooihar pole, usu mind. Pigem vaikselt judgetakse nt. millised teise alukad on. Lesbiilsus on riietusruumides täielik null.

Meil küll on tüdrukud riietusruumis vabad. võibolla on see sellest, et meil on väiksem kool ja enam-vähem kõik tunnevad üksteist :) pesuruumis on ikka kõik paljad ja visatakse nalja üksteist üle (kellel rinnad suuremad ja kellel allpool karvasem jne.) Kui keegi tõmbab all puhtaks siis nö tähistatakse :D seal toimub nagu perekonna saunaskäik :D

Külaline kirjutas:Meil küll on tüdrukud riietusruumis vabad. võibolla on see sellest, et meil on väiksem kool ja enam-vähem kõik tunnevad üksteist :) pesuruumis on ikka kõik paljad ja visatakse nalja üksteist üle (kellel rinnad suuremad ja kellel allpool karvasem jne.) Kui keegi tõmbab all puhtaks siis nö tähistatakse :D seal toimub nagu perekonna saunaskäik :D
Tegelt suht vinge ju haha :D Meil käib asi isegi nii, et enamasti keka viimane ja need "meil-on-bussi-peale-kiire" lähevad üldse oma activewearis koolist välja. Tegemist kusjuures gümnaasiumi esimese astmega.

Külaline kirjutas:
Külaline kirjutas:Meil küll on tüdrukud riietusruumis vabad. võibolla on see sellest, et meil on väiksem kool ja enam-vähem kõik tunnevad üksteist :) pesuruumis on ikka kõik paljad ja visatakse nalja üksteist üle (kellel rinnad suuremad ja kellel allpool karvasem jne.) Kui keegi tõmbab all puhtaks siis nö tähistatakse :D seal toimub nagu perekonna saunaskäik :D
Tegelt suht vinge ju haha :D Meil käib asi isegi nii, et enamasti keka viimane ja need "meil-on-bussi-peale-kiire" lähevad üldse oma activewearis koolist välja. Tegemist kusjuures gümnaasiumi esimese astmega.
No ja siis?

Külaline kirjutas:
Külaline kirjutas:
No ja siis?
Higiste riietega välja?
Vasta

Mine “Sex ning anatoomia”