tuim suguelund

#1
tere, olen 16 aastane tüdruk ning olen sellepärast juba tükk aega muretsenud aga ei tea kas on vaja. Põhimõtteliselt, minu “suguelund” pole üldse tundlik ega midagi, minu vanused juba ammu seksivad ja masturbatsioon peaks ikkagi mõnu pakkuma aga ma ei tunne seal all pool mitte midagi, isegi ukskoik millise teise kehaosa silitamine on erutavam kui seal all pool. Ma ei taha oma poisssõbrale pettumust valmistada et kui seksima hakkame on see minu jaoks pigem tüütu et tõesti midagi ei tunne, kas minuga on midagi viga? äkki olen ma veel noor ja see pole veel tundlik? kuigi maletan kui olin noorem oli see palju tundlikum ja kõdi oli ikka tunda aga nüüd on see täiesti kutu. Kas mu vagiina jääbki alati tuimaks? muretsen selle pärast tihti sest väga tahaks et saaks ka mõnu tunda. Äkki peaks günekoloogi juurde minema voi on see normaalne
Elu ongi raske

Re: tuim suguelund

#5
Alguses proovi seksida, enne korralikult kiima end ajades.
Kas läheb alt märjaks?

Proovi vaadata pornot ning masturbeerida. Proovi blowjobi ja masturbeerida.
Kui ühe mehega ei suuda, proovi mõned veel. Ära võtta saamatuid selle. Kui ei tööta ikka mine günekoloogi juurde.

P.s Ära seda A-seksuaali juttu kuula enne kui pole kõike läbiproovinud.
Pigem ikka külm ida-euroopalik pilk, aga tead siis vähemalt, et kui naeratus tuleb, siis see ka siiras.

Re: tuim suguelund

#6
Rumalad soovitused eespool, ei soovita kuulata neid.
Esiteks, nii noorena sa ei saa veel mitte kuidagi teada, kas oled aseksuaalne või ei. Olen täiesti kindel, et sa ei ole aseksuaalne.
Sa oled saanud õigesti aru - sa oled veel liiga noor ja kogenematu. Sa lihtsalt ei tunne veel enda keha ja see on täiesti loomulik! Sa ei saagi oma keha tunda ilma kogemusteta. Seetõttu ei suuda sa ka veel intiimsetes tsoonides midagi tunda. Masturbeerides pole sa midagi tundnud täpselt samal põhjusel. Mina sain masturbeerides esimest korda orgasmi alles siis, kui olin eelnevalt seksuaalelu elanud 4 aastat. Enne seda oli enda katsumine täiesti mõttetu, et tundnud mitte midagi.
Jäta endale meelde, et naise erutus hakkab tema peast, ajust, mitte kahe jala vahelt katsumisest. Su teadvus ei oska veel erutuda ja see tuleb ainult aja ja kogemusega ning eeskätt õige inimesega. Kui tunned end inimesega 100% mugavalt, on lihtsam erutuda ning kunagi ka orgasmini jõuda. Kõik on täiesti okei! Ära kiirusta, seks nii noorelt ei ole niikuinii mitte midagi erilist, enamjaolt.

Samuti pole suguelundite tundlikkus mitte kuidagi seotud kaaluga ega üldse füüsilise kehaga. Kõik algab peast ja veelkord peast!

Ja kust üldse võtad, et sinuvanused kõik juba seksinud on? Nad võivad end vabalt jutuga üritada huvitavamaks teha.
Vasta

Mine “Seksuaalelu, hügieen, haigused ...”