Andke nõu

Selline probs et olen 15, riist on 16cm pikk ja 4,5cm lai ja eesnahk ei tule üle (ei lõdvalt ega kõvalt). Lisaks paar nädalat tagasi eesnahka venitades avastasin et see on peenise pea külge ühest kohast kasvanud ning ka see hoiab eesnahka kinni. Kui makaimaalselt eesnaha alla tõmban tulevad seal kollakad kõvad tükid mida on üli valus eemaldada sest peenise pea on üli tundlik ja hell.
Olen mõelnud eesnaha lõikisele kuid sellest eriti infot pole saada. Peamised küsimused lõikuse kohta oleks: palju see maksma läheb?; kaua aega võtab?

Andke nõu

Tegelen regulaarselt kuid tulemused on väga väikesed. Aga see et eesnahk on peenise pea külge kinni kasvanud, mida sellega teha? Lisaks nende tükkideni pääsemine on peaaegu võimatu sest need tulevad alles siis natuke välja kui naha maksimaalselt taha tõmban.
Ja kas keegi oskab siis täpsemalt rääkida lõikusest et mis kuidas jne...

Re: Andke nõu

Mine meestearsti juurde. Kui ta leiab, et lõikus on vajalik, siis peaks tehtama haigekassa raha eest. Lõikus ise võtab mingi 30-45min. ja valmis. Pärast paranemiseks läheb u. 2 nädalat, vähemalt mul oli selle ajaga kõik paranenud ja niidid hakkasid välja tulema. Riist on muidugi hell tunduvalt kauem, kuu-kaks.
Vasta

Mine “Seksuaalelu, hügieen, haigused ...”