Tampoon või side!! Kumba kasutada! Soovitus minu poolt!!!

Poes on suur valik nii tampoone kui ka sidemeid. Mul on päevad olnud juba 2 aastat ja 1.5 aastat kasutasin ma sidemeid. Mulle näiteks sidemed ei sobinud, sest mul alati lekkis või panin sideme valesti. Koolis märgati ka, kui ma kogu aeg üritasin märkmatult katsuda, ega ei leki. Hiljem seletas üks mu sõbranna mulle tampoonidest. Proovides mul kohe ei õnnestunud, proovisin nii 4 korda, kui sin õigesti paika. Ja enam pole lekkinud kordagi. Samuti oskan ma paigutada nii, et see ei laseks läbi. Vetsus käia ei ska ma tegelikult tampoonidega siiani, sest mul hakkab lekkima. Vahepeal kasutan ka nn "topeltmeetodid" mis kujutab endast nii sideme kui ka tmpooni kasutamist. Tampoon ei kaota süütust! Istuda on mugavam, saab joosta, võimelda, magada normaalselt. See oligi ka üks probleem. Sidemetega peab magama kõhuli aga tampoonidega on ükskõik. Ühesõnaga on minu jaoks ainus lahendus tampoon.Olen kõiki tampoone proovinud ja soovitan väga o.b night tampoone, sest nende tiivakesed imavad kõik vedelikud, ja lisaks on nad pehmed ka. Kui kellelgi tekib küsimus, üritan ikka vastata!!! Kindlasti proovige, et saada teada endale sobiv variant!

PS! Mulle ei meeldi näitekeks aplikaatoritega tampoonid!
Vasta

Mine “Seksuaalelu, hügieen, haigused ...”