Sperma tekitab tupes kipitust

#1
Probleem siis selline, et käisin naistearstil, vaevusi pole, proovid olid korras. Sain beebipillid ning kuu kasutanud. Esimest korda lasi mees sisse siis tekkis kipitus, arvasin et ei ole lihtsalt kaua teinud ja tal kuidagi suuremaks ka läinud, et ehk rebestas lihtsalt natuke ära ja seetõttu kipitab. Nüüd aga teistkorda ei teadnud millal tal tuleb ja ei tundnud. Järsku tundsin hirmsat kipitust sealt kus ta peenisepea oli, võtsime välja ja sain atu, et oli lasknud ja täpselt need kohad mis puutusid kokku spermaga kipitasid kohutavalt. Umbes pooltundi/ tunnike annab veel õrnalt tunda ja siis kaob. Millest selline asi, kui kõik näib korras olevat? Muid muresid ka ei ole. Libe on piisavalt ja eelmängu ka (tunnen oma keha). Kas saan ka kuskilt nõu arstilt ilma, et peaks kohale minema?

Re: Sperma tekitab tupes kipitust

#3
Väidetavalt on olemas küll allergia sperma vastu, kuigi see pidi väga haruldane olema. Arvaks, et on ka võimalus, et emmal-kummal on mingi põletik, mis sellist reaktsiooni põhjustab.

Kohale minemata arstilt nõu küsimiseks on küll mingid kliinik.ee jm taolised kohad (tasulised), aga minu meelest väga põhjalikku nõu sealt ei saa. Või noh, eks see oleneb ka kui korrektselt ja põhjalikult ise selgitad ja mida täpsemalt küsid. Ja konkreetsest arstist ka.
Vasta

Mine “Seksuaalelu, hügieen, haigused ...”