Kas günekoloogi juurde saab minna ilma vanemate teadmata?

Hei, hiljuti, 3 päeva tagasi kaotasin ma süütuse. Olen 15 ja tüdruk. Süütuse kaotamise ajal oli mul päevade viimane või eelviimane päev, vahekorra ajal tuli natuke verd aga seda oli nii vähe, et partner vaevalt seda märkas. Alguses oli väga valulik, kuid valu läks üle umbes minutiga. Partner ei teadnud et see on mu esimene kord, seega oli ta voodis minuga üsna "järsk" ning orgasmi ma ei saanud, sest seks oli siiski valulik mu jaoks. Alguses kasutasime kondoomi, kuid selle võttis ta umbes poole pealt ära ja ma ei pannud tähelegi seda ennem kui oli liiga hilja. Ta küll ei tulnud minu sisse, kuid hakkasin siiski kartma rasestumist, seega 2 päeva hiljem ostsin endale levodonna sos-pilli ja võtsin selle sisse.
Esimesel päeval peale vahekorda oli mul sealt alt kõik väga tundlik, vetsus käies oli valus urineerida jne. Järgmine päev avastasin ka et urineerides tuli paar piiska verd ning oli põletav valu, just urineerides, muidu polnud midagi hullu. Sellel päeval võtsin sisse ka sos-pilli. Kolmandal päeval, ehk siis täna, on valu väiksem urineerides, kuid verd on natuke rohkem hakanud tulema, ma ei tea miks nii on, aga kardan et olen nakatunud suguhaigusse või mõnda põletikku. Tahaksin minna günekoloogi juurde kuid kardan sellest vanematele rääkida ja tahaksin aega kinni panna, kuid ei tea kas saan seda teha ilma, et günekoloog mu vanematele sellest teataks. SEEGA SIIT KA MINU KÜSIMUS: Kas ma saan minna günekoloogi juurde, ilma et mu vanemad sellest teada saaks?

Re: Kas günekoloogi juurde saab minna ilma vanemate teadmata

Tervist!

Õigesti tegid, et SOS-pilli sisse võtsid. Tundlikkus jms on pärast esimest vahekorda normaalne. Valu, vere jms sümptomite põhjal on sul kõige tõenäolisem põiepõletik. Günekoloogi juurde sellega minema ei pea, piisab perearstile uriiniproovi viimisest. Suguhaiguste osas tasub ikka testid teha. Vanematele ühestki arstilkäigust rääkima ei pea, oled piisavalt vana, et seda ise teha. Helista lihtsalt registratuuri.

Edu!
Vasta

Mine “Seksuaalelu, hügieen, haigused ...”