Punakas, kuiv, paistes peenis.

#1
Vahekorras viimati 3 päeva tagasi. Tüdrukuga juba päris mitmes kord ja varem pole sellist probleemi esinenud. Mõlemad oleme 16.

Sümptomeid märkasin täna hommikul ehk umbes 10 tundi tagasi. Täpsemalt on punakas siis peenisepea piirkond (väljaarvatud kusiti). Kuiv on nii eesnahk kui ka punakate laikudega peenisepea. Eesnahk paistab olevat veidi paistes...
Urineerimisel mingit valu ei ole, peenis ei ole oluliselt tundlikum kui tavaliselt oleks. Kõik justkui...töötaks...

Kui väga vaja, siis võin pildi samuti lisada, kuid ei tea kas sellest abi on.

Re: Punakas, kuiv, paistes peenis.

#4
Teema autor kirjutas:Ilmselt on tegu jah sellega... Kuidas seda saadakse üldse? Mis selle ravimi täielik nimi on ja kas see on käsimüügis?
See on põhjustatud normaalsete naha mikroorganismide (bakterid, pärmseened) liigsest vohamisest. Nende kasvu soodustab soe ja niiske keskkond eesnaha all. Põletik võib tekkida, kui piirkonda ei pesta mõned päevad või mõnikord ka peale seksuaalvahekorda. Mul oli ka kunagi selle väga leebe vorm pärast kaitsmata vahekorda, mis läks kiiresti iseenesest üle.

Ravimi nimi on klotrimasool gsk kreem, 1 tuub maksab ~5 eurot. See on saadaval käsimüügis ja sobib erinevate seenhaiguste raviks. Võid täiendavalt lugeda seda teemat.
Vasta

Mine “Seksuaalelu, hügieen, haigused ...”