SEE ON LIHTSALT RÕVE.....

Ma ei leidnud õiget kohta kuhu seda postitada ehk siis postitan selle siia.

Ehk siis..
Asi on minu emas ja isas. Nad näiteks lukkustavad end wc ja tulevad 20 minta pärast välja ja täna sain ma oma kahtlustele tõestuse. Nad teevad seal teada küll mida sest kui ma pärast nende "20 minuti kassipesemist" läksin vetsu siis oli wc-paber mingi valge-läbipaistva limaga koos ja mitte vähe. See oli lihtsalt rõve :-/
Ja kui nad tahavad teada küll mida teha käsitakse mul vähemalt kl pool üksteist magama minna kuigi tavaliselt ma lähen pool kaksteist või üksteist.
SEE ON LIHTSALT JUBA RÕVE JA KOHUTAV!!!

Re: SEE ON LIHTSALT RÕVE.....

Aga miks sa tahad oma vanematele keelata inimlike rõõmude nautimist? Eelistaksid sa pigem, et nad hakkaksid seksuaalsest frustratsioonist teineteisega kraaklema, üks petab teist ja teine petab üht ning lõpuks läheksid lahku ja jääksid perest ilma? Oleks see parem? Või oleks sul hing rahulikum, kui nad ei üritakski seda varjata ja teeksid seda otse su silme all?

Aga muidu ainus võimalus oleks sul nendega sellest rääkida, kui sa tahad, et miski muutuks. Vastasel juhul pead sa olukorraga lihtsalt leppima, kuna sellist asja ei ole ka võimalik kuidagi salamisi vihjata ilma, et nad sellest aru saaks, et sa tead. Vähemalt ma ei näe ühtegi sellist võimalust.
Vasta

Mine “Seksuaalelu, hügieen, haigused ...”