tupeseen

Tere armsad!
Mure on mul väga tõsine. Nimelt selle nädala algusest sain aru, et mul on tupeseen. Kuna naistearsti juurde on järjekorrad üpris pikad pean ravima koduste vahenditega seent. Olen kuulnud, et maitsestamata jogurtitampoonid pidid aitama, soodavesi, kummelitee vesi, meresolla vesi jne.. Kindlasti ostan lähipäevil Klotrimasool kreemi, kuid nii kaua tuleks hakkama saada muuga. On kellegil seenega kogemusi? Oskab nõu anda? Väga raske on kõndida, magada on piinarikas, urineerida valulik.

Re: tupeseen

Koduste vahenditega saad vaid leevendada, mitte ravida. Arstile pane ikkagi kohe aeg kirja, minu teada need naistearsti järjekorrad nii meeletult pikad polegi ja alati on võimalus, et kuskile vabaneb aeg. Tallinna Seksuaaltervise Kliinikus on esimesed vabad ajad 2. oktoobril, nagu näen, nii et jah, sinna küll natuke aega, aga päris mitmekuulist ootamist siiski pole. Senikaua leevenda vaevusi sellesama jogurtitampooniga ja klotrimasooliga. Ja nagu just ühes teises teemas soovitati, siis jäta menüüst välja igasugused suhkrud ja saiad, kuna see toidab seent.
Vasta

Mine “Seksuaalelu, hügieen, haigused ...”