Kondoom tuli pealt ära.

Tere! Olime poisiga vahekorras, kasutasime kondoomi, tal mingi aeg nö tuli ära, ma ei kujuta ette kuidas ta seda tähele ei pannud.. Seda nägi alles peale seda, kui lõpetasime.Ühesõnaga.. see libises ära vahepeal kui seksisime, umbes poolepeale vms..siis sättisime tagasi. Siit ka küsimus.. Kui suur on tõenäosus rasestuda? Mõtlen just seda, et äkki voolas sealt välja vms, kuidagi minu sisse...

Re: Kondoom tuli pealt ära.

Kui on võimalus, et sperma sealt vahelt välja pääseb, siis ma ei jätaks asja selle hooleks, et mida õigemini ära tulemine tähendab. Fakt on see, et mingi aeg tuli kondoom poolenisti pealt ära, fakt on see, et te ei pannud seda kohe tähele ja fakt on see, et poisil tuli mingi aeg. Mis ei ole aga teada, on see kas selle hõõrumise ajal võis ehk sperma sattuda mujale kui sinna tippu ja kuna kondoom oli üksnes pooleli peal, siis ka väljaspoole seda ja tuppe.

Re: Kondoom tuli pealt ära.

autor kirjutas:Okei.. otsisin netist natuke infot, ja nii palju sain teada, et esimese 5 päeva jooksul peale menstruatsiooni on rasestumise võimalus üsna väike. Päevad lõppesid 4 ndal ja eile toimus vahekord. On see tõesti tõsi, et väiksem tõenäosus on ?
jah see on küll tõsi, et u 5 päeva peale mensest on väiksem tõenäosus rasestuda, sest u 14. päeval peale mensest toimub ovulatsioon. niiet arvan et sa ei pea väga põdema, kui päevad regulaarsed, aga loodan, et said sellest vahejuhtumist õppetunni.
Vasta

Mine “Seksuaalelu, hügieen, haigused ...”