Re: raseduse ajal kõht

Sõltub mitmest asjast: raseda keha, raseda vorm, mitmes rasedus, platsenta asetus, päev ja aeg
Väga saledatel inimestel, korduvrasedusega võib juba teisel kuul miskit näha olla samas kui mõnel ei saa isegi seitsmendal kuul kohe aru. Üldiselt siiski kuskil viiendal kuul võib juba silmaga näha.

Ja muidugi, kas siis vaatajaks on rase ise, väga lähedane inimene või keegi, kes pidevalt kõhupiirkonda ei näe.

See sõltub jällegi. Ma arvan, et kui platsenta asetus on selline, et laps pigem taga, siis saab küll aga vastupidisel mitte. Esmarasedatel tavaliselt nii kiiresti pole näha. Aga kõhu sissetõmbamine rasedustestina on kaugel usaldusväärsusest. Mine parem apteegist või supermarketist läbi ja osta rasedustest. See vaid paar eurot.

Olgu, suur tänu teile nii kiiresti vastamast!! Aga mul on veel üks küsimus, et ma olen varem rasedustesti ka teinud, aga nüüd on mul selline probleem, mis on kestnud juba umbes 4 päeva, et kui ma vetsu pean minema, siis ainult pool kehast väljuvast vedelikult tuleb välja ning see pool ei ole üldse palju, kas sellest poolest piisab rasedustesti tegemiseks, ning kui mul vetsu vaja minna on, siis keha nagu takistaks mul edasi 'lasta' ja see on valus, kui see takistab, kuna see toimub suhteliselt järsku. Kui ma paberiga pühin, siis on seda voolust koguaeg ja vahepeal on seal natuke verd ka ning täna tuli pesule ka verd või natuke pruuni vms, aga mitte sellist menstruatsiooni verd..
Vasta

Mine “Seksuaalelu, hügieen, haigused ...”