vereeritus beebipillide võtmise ajal

#1
tere! minu probleem on selline: võtan beebipille regulaarselt iga päev ning ka samal kellaajal. mul on kindel partner ning mõlemad enda süütused kinkinud teineteisele. beebipille olen võtnud 3-4 kuud ja praegu peaksid päevad hakkama alles kahe nädala pärast. täna aga hakkas tulema natukene verd ja enne seda valutas ka kõht ning paar eelmist päeva oli kogu aeg kange häda. otsisin ka infot klamüüdia kohta ning kahtlustaksin seda, kuid kuna me mõlemad oleme ainult teineteisel olnud, siis see vist ei ole võimalik, või kas klamüüdia võib tulla ka nn 'iseenesest'? aitäh :)

Re: vereeritus beebipillide võtmise ajal

#2
Öeldakse, et 3 kuud on see aeg, mis kulub kehal harjumiseks. Seega on võimalik, et su keha tõesti alles harjubki. Kui aga harjumisperiood pole enam, siis võiks naistearstiga aru pidada. Mul ütles naistearst selle peale, et kui muid probleeme pole, siis kui ühe tsükli jooksul määrib, pole hullu ja see on normaalne, kuigi mitte tavapärane. Kui aga peaks kauem kestma, tuleks ehk mõelda pillide vahetamisele.
Vasta

Mine “Seksuaalelu, hügieen, haigused ...”