peale seksi sügelus

oli tupeseen. sain küünlad - läks sügelus ära, aga vahekord oli valus, niisiis päris välja ravitud polnud. siis sain üleliigse pärmseene vastu tableti - vahekord enam ei olnud valus, isegi kõõmast sain lahti lõpuks ometi. nüüd aga 2 päeva tagasi olin kondoomita jälle vahekorras, aga pikemalt kui tavaliselt. seksi ajal oli valus, kuna kuiv oli (seen peaks ju olema välja ravitud pmst..), ja nüüd, 2 päeva pärast ärkan tupesügelusega. praegu määrisin klotrimasoolikreemiga ja loodan, et kaob ära. paneb muretsema, et kas mehel võib siis mingi haigus tõesti olla? endateada tal ei ole (kuigi osad haigused peidavadki end, jah, tean). kui asi pole tõesti väljaravimata tupeseenes, siis milles võib olla?

Re: peale seksi sügelus

selle mehe raviga on jah nii ja naa.. osad räägivad, et on vaja ravida, teised, et mitte. arst soovitas mul anda mehele seda klotrimasoolisalvi ja 4-5 korda määrida, aga samas ütles ka, et see on naistehaigus ja vb pole vaja ka.. seda esiteks. ja teiseks ei julgend ega osand ma kuidagi öelda seda mehele. niisamuti ei oskaks ma talle ka põhjendada, miks ma sooviks, et ta kontrolli läheks, kuna mai saa otse öelda ju, et kuuled sa, pärast vahekorda mu vit't sügeleb..

autor

Re: peale seksi sügelus

Reedetu kirjutas:Arst ju soovitas ja alati võib üle küsida. Sest kui saab pidevalt mehelt uuesti, siis mis point on ennast koguaeg ravida, kui reaalselt kohe jälle uuesti.
seda küll jah, mõtlesin ise ka seda, aga põen nüüd selle võrdlemisi väikse asja pärast, et kuna arst päriselt pole soovitand mul talle öelda et mingu kontrolli, vaid soovitas hoopis kreemi anda, siis valetaksin mehele. suur või väike, vale on vale.. kuigi mõte iseenesest oleks hea tõesti. ja no meestel ju paaniline hirm arstide ees, a'la et peab võõrale mehele/naisele oma riista näitama ja siis torgitakse teda veel jne. ja siin, kus elame, ei ole meestearsti ka.
Vasta

Mine “Seksuaalelu, hügieen, haigused ...”