eesnaha peal valgete kõvade täppidega punnid

Esimene tekkis umbes kuu aega tagasi, kerge muhk üleval ja otsapeal on valge kõva täpp, seda annab sealt ka ära "näpistada"
aga tuleb kohe tagasi, ajapikku on neid tulnud juurde, nüüdseks umbes 10 ringis, iseenesest nad vast ära ei kao kuna esimesed punnid on ikka veel sealsamas kus ennegi. Mul on kindel seksuaalpartner (tüdruk) oleme suhtes olnud 6 kuud ja eeldatavasti üksteisele truud.

Punnid ei sügele ega valuta, nad lihtsalt häirivad mind. Räägitakse ikka, et pilt on parem kui 1000 sõna lisan siis ka selle

HOIATUS TEGEMIST ON PILDIGA MINU PEENISEST kus on näha millega tegemist.

http://www.upload.ee/image/3310391/wtf.JPG

Palun siis viimase asjana siit abi, et ehk on kellegil ette tulnud midagi taolist ja mis näol ravi võiks saada ?

Arvasin ise, et "genital warts" ja siis "Pearly Penile Papules" kuid tundub, et tegemist pole kumbagagi kui netist leiduvate piltidega võrrelda.

Re: eesnaha peal valgete kõvade täppidega punnid

kalervo kirjutas:Kahjuks ei oska sind aidata. Pildist jäi mulje, et punnid (mida sa vist oled punasega ümbritsenud) ei olegi eesnaha peal vaid all. Ohtlikud nad vaevalt on, aga kui sa nendest tahad lahti saada, oleks ehk meestearstist abi.
Jah eesnaha all, õige, muudest allikatest olen ka kuulnud, et tegu võib olla allergilise reaktsiooniga ( mu tüdruk kasutab rasestumis vastase vahendina mingisugust plastilist rõngas mis tal sees on) samuti pakuti välja probleeme neeruda ja maksaga, üks inimene mainis ka, et sellised moodustised võivad tekkida kui naisega seksida päevade ajal mis isegi mingi määral klapiks kuna viimase 2 kuu jooksul on seda 2 korda ette tulnud.

Reedetu kirjutas:Kas kondüloomid ei pruugi olla? http://static.inimene.ee/index.php?dise ... ase&did=78

Ma ei suuda ette kujutada küll, kuidas päevade ajal seksimine võiks tekitada mingeid muudatusi. Pole sellest varem kuulnudki. Kõige kindlama vastuse saad küll arstilt.
googeldasin ja vaatasin pilte, lugesin, peiteaeg ei klapi absoluutselt, samuti leitud pildid googlist ajasid südame ikka päris pahaks ja ehk ei jää muud üle ei meestearstile minek vast ei tea kas seal võetakse kohe jutule või on mingi meeletu järjekord ?

Päevade ajal on voolus erinev. Ei pea seksima siis, kui see kõige tugevam on. Kuigi jah, mõistlik on mitte valgete linade peal tundide kaupa asjatada, vaid midagi alla panna. Päevade ajal seksides tuleks kasutada ka kondoomi, sest naisel on emakakael veidi rohkem avanenud ja suurem risk bakteride viimiseks keskkonda, kus need palju kahju saavad teha.

Teemaalgataja, vaata siit lehelt endale lähim ja helista ning küsi, millal on esimene aeg http://amor.ee/NNK_kontaktid. Tallinnas sai nt sõber järgmiseks nädalaks kohe aja.

Külaline kirjutas:mul natuke teemaväline küsimus.. kas tüdrukuga päevade ajal rõve seksida pole? kas linad said veriseks? aga su käed? äkki kirjeldaksid seda kõike..
mõtlesin ka ise, et tegemist on paraja veresaunaga siiski mitte, nagu ka ülevalpoolt mainiti siis tõesti igal ajal seda kindlasti teha ei kannata pigem viimastel päevadel kui voolavus on minimaalne, õiget poosid valida ei määrdu isegi linad, alati on variant alla panna rätik vms, ega keegi seda tegelikult tahtlikult ei teegi, kui kirg on suur ja loodus kutsub pole midagi teha :)
Vasta

Mine “Seksuaalelu, hügieen, haigused ...”