Re: Poisid vastake!!!

bqb kirjutas:Tartukas võtab ära su niikuinii, selleks et rindu näeks sul lõpuks :D õpib ka siis korvide suurused ja numbrid ära :D

Tegelt ma ka vaba aga pole sinust huvitatud

edit: OOT SA PIDID LESBI OLEMA JU???
Eeldan, et ta ongi 13, ja arusaamatuste vältimiseks ütlen kohe ära, et nii noortega ma ei sehkenda. ;)

Tartukas kirjutas:
bqb kirjutas:Tartukas võtab ära su niikuinii, selleks et rindu näeks sul lõpuks :D õpib ka siis korvide suurused ja numbrid ära :D

Eeldan, et ta ongi 13, ja arusaamatuste vältimiseks ütlen kohe ära, et nii noortega ma ei sehkenda. ;)
Andke andeks mehed saan ülehomme 15. ;)

tibi13 kirjutas:
Tartukas kirjutas:

Andke andeks mehed saan ülehomme 15. ;)
mhm, su eelmisi poste lugedes on selgesti kirjas, et oled 13, päris norm. tõesti, tõmba tagasi

tibi13 kirjutas:
Jootekol kirjutas:Hah, nüüd valetab end vanemaks et suuremat lööki oleks siin. Sul päris mitu mitu postitust, kus väidad end 13-seks.
Mul pole vaja ennast vanemaks valetada. Mul on niigi lööki! Te olete lic nii jobud.
seda ütleb keegi kes foorumist kaaslasi otsib
Minu arvamus, mitte sinu, vaielge kui ei meeldi.
Vasta

Mine “Seksuaalelu, hügieen, haigused ...”