Re: pillid

SomethingMissing kirjutas:Minumeelest on kondoom turvalisem. Pillidel võib ohtlikke kõrvalmõjusid esineda. Tervise metsa keerata aga eks tarbija ise teab, mis teeb.
kondoom võib jälle katki minna või suure kire tõttu ei suudagi teise inimese kehast ära öelda, kuigi kondoome käepärast pole. pillid on siis kahjulikud, kui neid väga kaua tarbida.

SomethingMissing kirjutas:Minumeelest on kondoom turvalisem. Pillidel võib ohtlikke kõrvalmõjusid esineda. Tervise metsa keerata aga eks tarbija ise teab, mis teeb.
mul kaasnesid päevadega sellised valud, et ma istusin terve öö üleval, ma lihtsalt nutsin ja oksendasin valust. mu arst arvas et võiks pillide peale minekut proovida, kaasa aitas ka see, et leidsin kindla partneri omale ja tõesti ei soovi veel rasedaks jääda.

ja kondoom ei ole kohe kindlasti mitte turvalisem, kui sa turvalisuse all mõtled raseduse vältimist

Reedetu kirjutas:Kondoom õigel kasutamisel 98%
Pillid õigel kasutamisel 99%
huvitav kuidas saab see protsent "õigel kasutamisel" olla 98? kui seda kasutatakse tõesti õigesti ja kumm pole katki, siis on see kaitse 100%. või kustkohast sperma läbi pääseb? oled kindel, et selle protsendi sisse pole arvestatud kondoomi juhuslikku purunemist?
Vasta

Mine “Seksuaalelu, hügieen, haigused ...”