Ei pea voodis kaua vastu

Viiendat või kuuendat või jumal teab mitmendat korda vahekorras tüdrukuga. Suvel oli minu jaoks esimene kord. Absoluudselt ei pea voodis vastu. Healjuhul ~5min, pole aega võtnud. Parematel päevadel kauem. Siiamaani olen ainult korra suutnud tüdruku seksi teel orgasmini viia, ja seda ka siis kui olin joonud ning olin suuteline poole ööni seal õõtsuma (alkoholi positiivne mõju vast). Kui temake teeb mulle suuseksi siis on vast võimatu mind orgasmini viia. Mitte, et ta teeks halvasti, ta on vägagi osav aga vast mõte sellest, et ma ei taha talle seda näkku või kuhu iganes lasta, hoiab mind tagasi, vist.
Ma väga ei muretse sellepärast, et tüdrukul võib voodis igav hakata, sest käte ja suuga saan ma töö ilusti tehtud. Pigem seda, et ma tahaks, et ka seks oleks temajaoks meeldiv ja niivõrd-kuivõrd huvitav.

Küsimus- kuidas kauem vastu pidada? "Kogemuste" osa võite välja jätta, sellest olen ma teadlik ja lugenud kõikjalt. Võib-olla on midagi veel, mis võiks aidata.

Suured tänud ilusate vastuste eest.

Re: Ei pea voodis kaua vastu

Nõustun pimekukega, ma olen tüdruk ja mul poleks küll selle vastu mitte midagi, kui poiss seda teha tahaks. Minujaoks on see siiski erutustpakkuv tegevus ja mõttetuks mina seda ei pea.
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

gatto kirjutas:sellepärast mõttetu, et mina arvan , et see poiss tahab rohkem vastu pidada et naisele kauem mõnu pakkuda, seksides. tisside vahele panemise vastu pole otseselt midagi aga jah see ei aita tal kauem seksides vastu pidada. sama hea mis pihku panna.
Täpselt. Küll me selle tisside vahele panemiseni ka jõuame, aga alustuseks tuleks põhitegevused enam-vähem korda saada.

@Static Pain- kusjuures seda ma isegi tean. Aga see ei peata mul orgasmi. Midagi välja ei tule aga nö. "kuiva orgasmi" saan ma sellegipoolest. Mille peale, kui alkoholi pole sees, vajub ära, mis teeb meele üpris nukraks. Heal juhul minut või 2 on veel kõva aga peale seda vajub ära. Ükskord oli see õnne päev, kus jõudsin selle nö. "kuiva orgasmini" ära ja väike mees oli valvel hommikuni sellegipoolest. Isegi parem oli, täitsa tundetuks võttis. Tahaks sellise asja ära õppida :D.

Ma ütlesin selle väga umbes. Mina mõistan eelmängu all oraalseksi, näpukat, higist hõõrumist ja õrritamist. Ma tõstaks selle ülempiiri 1,5 tunni peale ja seda on ka tõenäoliselt juhtunud kord kui mitte üldsegi, ajataju puudub see aeg.

Eriti meeldib see kuidas ei arutata algselt esitatud küsimust. Võib siis kõike seda lugeda off-topic postitustena ehk spämmina?

Static Pain kirjutas:Suru kinni... xD Kõlab imelikult.
Ühesõnaga hoia nagu kust kinni.
Also...mõtle iga natukese aja tagant millegile muule :D
Vana teema, aga ei kõla imelikult. Eelnev kommenteerija väljendas end valesti - tuleb pm. vaagnapõhjalihast (jah ka meestel on see) treenida. See sama, lihas, millega saad pissimise aeg pissit kinni hoida. Selle treenides suudad kontrollida ka seemnepurset, seda edasi lükata ning nii voodis tunduvalt kauem vastu pidada. Väga hea artikkel antud teemal, kellel huvi: http://sex-shop.ee/kuidas-voodis-kauem-vastu-pidada/

mingi tisside vahele panemisevõi kaks tundi eelmängu jutuga võib kuupeale. jah tore, aga see ei haaku kuidagi teemaga, sest see ei ole paraku seks ja teemaalgataja väljendas oma probleemi väga selgelt.
Vasta

Mine “Seksuaalelu, hügieen, haigused ...”