SMegma

JA KUI ON SMEGMA TÜKID JUBA KINNITATUD SU NAHA ALLA . JA NEID ÄRA EISAA AITAB IKA MINGID ASTELPAJU ROHUD JNE . SEST NATA imelik minnna arstile jne sest ma ei tea ei meeldi rääkida vanematega sellest jne ....

Re: SMegma

Siis tõesti ei ole tegemist mingi smegmaga ja ta ei peakski pesemisega eemalduma. Pigistada ka ei tohi. Nagu keegi juba oletas, on probleemi nimi vist PPP, mida esineb vist 50 %-l poistest. Midagi pole vaja teha, aga lahti sa nendest kahjuks ka ei saa. Astelpajuõlist vaevalt on kasu, aga mitte ka kahju.

Eesnaha alla tekivad valged tükid, mis välimuselt meenutavad teralist kohupiima. Tähtis on igal meessoost isikul iga päev tõmmata eesnahk taha ja leige veega, ilma seebita, pesta puhtaks kõik nahavoldid mis seal all on. Smegma lõhnab vastikult ja selles pesitsevad igasugused haiguste tekitajad.

Smegma esinemine näitab halba hügieeni. Vastupidi kui tihti väidetakse, tal ei ole mingit seost spermaga. Smegma (eesti keeles vist smeegma) on segu rasvast ja kestendavast nahast. Smeegmat esineb nii naistel kui meestel, ehkki meeste smeegmast räägitakse rohkem.

kas smegmat võib nt näpuga eemaldada? :P mul tükke pole kunagi olnud, on sellised ribad ja see nagu pehme või vms ja ss vahest kui pole ja nt näpuga tõmban üle kuiva peenisepea koorub sealt smegmat :P see oleks nagu nahk vms

Külaline kirjutas:kas smegmat võib nt näpuga eemaldada? :P mul tükke pole kunagi olnud, on sellised ribad ja see nagu pehme või vms ja ss vahest kui pole ja nt näpuga tõmban üle kuiva peenisepea koorub sealt smegmat :P see oleks nagu nahk vms
võid vast ikka, aga kui pidevalt näpuga eemaldad seda, mitte ei käi pesemas vähemalt kord päevas, siis see enam kindlasti hea pole. okei kord kahe päeva jooksul ka veel andestatav.

Pole raske ju kasvõi poolpaljalt vanni või dušši alla ronida ja puhtaks end alt pesta ilusti, kui iga päev üleni pesus käia ei viitsi. :D
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

vertigo kirjutas:
Prochepy kirjutas:Pole raske ju kasvõi poolpaljalt vanni või dušši alla ronida ja puhtaks end alt pesta ilusti, kui iga päev üleni pesus käia ei viitsi. :D
on küll
kinnitan omalt poolt ka, et on.
minu jaoks on raskus isegi sokki jalast võtta, kes seda jama küll viitsib, teades, et pärast peab need nagunii kõik selga tagasi ajama? liiatigi siis iga päev. kerige kuradile.
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com

Prochepy kirjutas:Pole raske ju kasvõi poolpaljalt vanni või dušši alla ronida ja puhtaks end alt pesta ilusti, kui iga päev üleni pesus käia ei viitsi. :D
no ei oleks raske võrreldes mis võib tagajärg olla aga ma elan aint isaga, vanemad on lahus, ja isa on ka väga vana, nõuka ajal elanud ja väga kokku hoidlik ning hakkaks kohe uurima et mida ma teen seal dušši all nii tihti, ja piinlik oleks rääkida ka talle sellest...
üleüldse on mul isaga väga palju suhteprobleeme aga ema käib miinimum palgaga tööl nii et temajuures ma ei saa elada :(
Vasta

Mine “Seksuaalelu, hügieen, haigused ...”