Mädapunn peenise tüvel

Tere, eile siis märkasin, et mul on peenise tüvel, umbes seal, kus karvad enam ei kasva tekkinud mädapunn. Et mis teha sellega? Üldjuhul olen ma igasuguste punnide koha pealt võhik, näonahk on alati olnud korras, ja kui ka mõni punn olnud on siis on see kiirelt ära kadunud. Et kas peaks ootama, et ise ära läheks? Või siis selle mäda sealt välja pigistama? Ise mõtlesin, et mingi nõelaga selle katki torkamine oleks vist valutum, kui pigistamine. Samas ei meeldi mulle eriti terariistatega väikemehe kallale minna :D. Mis teha?

Re: Mädapunn peenise tüvel

Nii palju kui ma lugenud siin foorumis olen, tekivad sellised mädapunnid paljudel ja need ei ole midagi ohtulikku ega hullu. Kui see sind häirib, võid ju katki teha, aga mitte hullusti, sest võib juhtuda, et mustus vms läheb sisse.
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

Ma olen varemgi kirjutanud, et mädapunn peenisel on minu meelest samasugune kui mädapunn mis tahes kehaosas. Kui ta nii väike on nagu sa kirjeldasid, soovitan, nagu siin teisedki, et ära tee midagi. Oma aja ta küpseb ja paisub ning lõpuks kuivab ära. Kui ta oleks väga suur, näiteks ploomi suurune, arst vist avaks punni noaga, aga nii väikest ei tasu.

kalervo kirjutas:Ma olen varemgi kirjutanud, et mädapunn peenisel on minu meelest samasugune kui mädapunn mis tahes kehaosas. Kui ta nii väike on nagu sa kirjeldasid, soovitan, nagu siin teisedki, et ära tee midagi. Oma aja ta küpseb ja paisub ning lõpuks kuivab ära. Kui ta oleks väga suur, näiteks ploomi suurune, arst vist avaks punni noaga, aga nii väikest ei tasu.
noh, vot täpselt!
Vasta

Mine “Seksuaalelu, hügieen, haigused ...”