Re: Päevad

Üldiselt 10-aastane on valgevooluse jaoks juba täitsa OK vanus. Seega ei ole noor midagi. Päevadki võivad juba siis alata.
Ma arvan, et päevadeni on Sul siiski veel natuke aega.

Tükkide osas ma küsiks Sult, et kas Sul on mingi probleem veel? Sügeleb kuskilt? Palavik on Sul?
Ning kirjelda neid tükke natuke lähemalt.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

A, ja muideks mis ma unustasin seal kirjas mainida et seda tuleb vägaväga harva ! umbes mingi üks päev tuleb ja siis tuleb kahe kuine vahe jne. aga see nii imelik nagu juuu :? nt :? mai tia siis mis see võib olla, sest ükskord mul tuli mingi täiega paju seda plöga,ma läksin vetsu vaatama mis toimub, aga siis neid tükke polnud seal sees , aga muidu on mingisd punased

Kas need tükid on ka verised? Ning kas nad on väikesed või suured? Kas nad näevad välja siledad või krobelised?

Kuid igaljuhul peaksid Sa arsti juurde minema. Kuna ma kahtlen, et Sa siit foorumist probleemi lahendavat abi saad. Arst on kindla peale minek.
Sest et see nüüd normaalne küll ei ole, et valgevoolusega punased tükid tuleks...
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Siledusest või krobelisusest saab aru ka vaadates ;)

No minu arust see normaalne küll ei ole, et punased tükid valgevooluses. Arsti juures käik paha kindlasti ei tee! Soovitan :) Või siis ütle emale seda asja. Emadel on tavaliselt hea omadus laste muresid lahendada :)
― R.J. Palacio, Wonder

nsmkasutaja kirjutas:Mul imelik jutt veic.. nt selline siis : mul oleks nagu valgevoolus aga mai tia kas on, sest ma alles 10 tglt, noor ju.. mul tuleb mingit valget pläga/lima küll aga ainuke imelik asi on see et seal nagu mingid tükid sees :roll: et mis see võiks olla siis?
ett mul hakkas ka voolus 10 aastaselt , ma präägu 11 aga päevasid ei ole veel hakanud. aga need tükid võivad olla ju need mis on ära kuivand , imelik lugeda et ära kuivand aga voolus läheb tükki vms

Minul hakkas valgevoolus vist 10 või 11 aastaselt ja päevad hakkasid 12 aastaselt enne 13 aastase sünnipäeva. Minul oli valgevoolus selline läbipaistev või valge ja vedel aga mitte tükkis ega midagi sellist.
Päriselt ka, küsi emalt vms, muidu pärast on veel mingi probleem vms.
Vasta

Mine “Seksuaalelu, hügieen, haigused ...”