Re: Eesnaha süstemaatilise venitamise õpetus.

Nagu ma aru saan, vesteldakse praegu kondoomi pealepalekust. Eesnahk tõmmatakse nii kaugele taha kui on võimalik, siis keritakse kondoom peale. Vaevalt selles mingit ohtu on.

Keegi küsis frenulumi operatsioonist. Kirjutan, mis ma olen kusagilt lugenud ja mis mulle on meelde jäänud, endal mul kogemusi ei ole. Neid teostavad vähemalt meestearstid, võib-olla ka uroloogid. Operatsioon iseenesest pidi olema väiksem ja paranema kiiremini kui tavaline ümberlõikamine, aga lõpptulemus ei ole alati rahuldav vaid paar aastat hiljem tuleb samale patsiendile teha veel ümberlõikamine ka. Sellepärast kõik arstid ei tahagi frenulumi operatsioone teha.

Aga endal ka kidaga probleem. Eesnahk venib enam-vähem lõpuni välja, kuid erekteeerunud olekus on just kida juurest eesnahka maha tõmmates valulik. Ehk oskab kalervo, või keegi soovitust anda, mida peaks selle kidaga tegema. Enda teada ei ole rebendit olnud, seega peab olema asi kaasasündinud. Mäletan juba, et siis oli see valulik, kui ma esimesi kordi proovisin eesnahka maha võtta.
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Diskussioon - parim vahend probleemide lahendamiseks, seetõttu ongi enamik minu postitusi diskuteerivad.
Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

mul on selline probleem, et eesnahk tuleb yle aga edasi venitada ei saa kuna see oleks justkui peenisepea kyljes kinni(kaks v2ikeat kohta on nagu kinni seal...)

ise olen 13 ja karvad on ka ainult 1-2 sentimeetrit, enamus valged ja kymmekond musta... on. see nornaalne ?? samuti tillon ka v2ga v2he kasvand kas see alles hakkab kasvama v6i peaks juba suurem olema ?ja yks muunand on suurem kui teine, mis sellega on ? ootan vastust kuna olen ssuht mures

Poiss 13: Peaaegu sama küsimus mõlematel, aga arvatavasti on küsijaid siiski kaks. Kahjuks ei edene puberteet kõikidel sama kiirusega, ja eriti 13 aastat on niisugune vanus, et vahed erinevate poiste arengus võivad olla küllaltki suured. Kui aga mõnigi märk puberteedist on tekkinud, läheb kõik sellest edasi juba automaatselt.

Aga nendest eesnaha kinnistitest tuleks küll lahti saada. Kinnisti ja frenulumi vahe on selles, et frenulum on peenise alapinnal ja peenise suunaline nahavolt, kinnistites aga eesnahk on nagu õhukese kilega peenisepea külge põigiti kinni kasvanud. Kui kinnistit ise ei julge lahti rebida, võib kes tahes arst skalpelliga lõigates aidata, suurt spetsialisti pole selleks vaja. Tilk verd võib tulla aga mitte rohkem. Taoliste probleemide spetsialist on muidugi meestearst, aga karta on, et sealtkaudu on abi kallis.

Paistab et sul eesnahk pole veel piisavalt veninud. Jätka süstemaatilist venitamist kuni saad eesnaha kergesti ja ilma raskusteta taha. Vägisi ära seda rebi nagu sa nähtavasti seni oled teinud. Vedelik, mis prisib välja, on sperma, mida tavaliselt sinuvanustel veel ei eraldu. Peenisepea on sul muidugi hell, on ta ju eluaeg olnud sul eesnaha peidus, aga ta karastub kaunis kähku kui sa oma riistaga rohkem tegeled,

Üldiselt, kui ikka eesnahk üle ei käi, siis ei tasuks lõikust karta. See venitamine ikka väga ei aita enamasti, kui just väga kerged vaevused ei ole. Endal käis küll nahk raskustega üle, aga peale vahekorda oli alati paistes ja valulik. Samuti vahekorra ajal ebamugavus, nii et vajus ära.
Käisin lõpuks opil ära ja polnud hullu midagi. Mingit valu opi ajal või pärast ei tundnud, veidi oli paistes umbes paar nädalat. Õmblused tulid kolmandaks nädalaks ise välja.
Ausalt öeldes on uutmoodi riist isegi meeldima hakanud, naisele ka meeldib rohkem. Tundlikkus on küll kõvasti vähemaks läinud, aga seda kompenseerib otsene hõõrdumine vahekorras. Kokkuvõttes on vahekorrast mõnu isegi rohkem.
Vasta

Mine “Seksuaalelu, hügieen, haigused ...”