Eesnaha süstemaatilise venitamise õpetus.

Regulaarselt iga päev, kolm korda päevas, soovitavalt siis kui peenis on jäigastunud asendis, tõmbad oma eesnahka kümme korda taha nii kaugele kui saad. Vägisi ei tohi rebida, verd ei tohi hakata tulema, ainult talutavat valu tohid tekitada. Tulemused ei saabu kohe, aega võib minna isegi mitu kuud, kuid tulemused on kindlad, kui sa venitamist pooleli ei jäta. Inimese nahk venib. Tõhusamaks venitamiseks võiksid iga kord venitatavat kehaosa eelnevalt määrida mingi nahka pehmendava salviga või kreemiga. Ka märjana venib nahk paremini, näiteks dussi all või saunas.

Hoiatus 1: Kui sa liiga hoogsalt ja suure jõuga venitad ja rebid vägisi kuni kahjustuste tekkimiseni, tekib armkude, mis vastupidi muudab eesnaha ava kitsamaks. Pärast niisugust armistumist nahk enam ei veni. Ainsaks võimaluseks jääb siis operatsioon.

Hoiatus 2: Hiljem, kui ava on juba natuke veninud on tähtis, et iga kord peale harjutuste tegemist lükkad eesnaha KOHE ilusasti tagasi ette. Muidu on oht, et eesnahk jääbki taha ja töötab nagu zgutt, pigistades veresooned kinni, mille tulemusena peenisepea paisub suureks nagu õhupall (veri koguneb peenisepeasse ja ei pääse enam tagasi). Sellises seisundis on eesnahka praktiliselt võimatu ohutult tagasi ette saada. Sellises olukorras on vaja helistada telefonile 112 või pöörduda kiiresti traumapunkti.

Antud õpetuse algteksti on kirjutanud Tartu meestearst Margus Punab mida on hiljem kohandanud ja laiendanud lapsemure foorumi entusiast Kalervo.
Admin

Re: Eesnaha süstemaatilise venitamise õpetus.

Enamasti pole vajagi. Tähtis aga on, et eesnahka on võimalik raskusteta tõmmata sugutipea taha. Kui eesnaha ava on liiga kitsas, nagu mõnel on, pole taha tõmbamine võimalik, mis omakorda teeb võimatuks igapäevasest pesemisest hoolitsemise. Kui aga eesnaha alla tekivat mustust ei pesta iga päev puhtaks, hakkab see haisema ja võib isegi vähki tekitada. Raskusi on ka vahekorras.

lõdvana tuleb ilusti üle mul ja kaugemale veel, ehk pesta saab väga hästi. Ka erektsioonis tuleb üle pea lihtsalt ära, aga ikkagi on tunne, et peenisepea hakkab kohe paisuma nii-et ei julge üldse kätt lahti lastagi vaid tõmban kohe käega naha peale tagasi. Kõik näeb üleüldse imelik välja, et see kida (frenulum vms) nagu veniks vist küll edasi, aga naha ava pressib kohe peast üle saades ennast kinni. See naha-ava ei lähe ju ometi suuremaks edasi-tagasi venitamisega, või läheb?

Külaline kirjutas:mul on nii et kui kõva on siis ma ei saa seda maha, kuid kui lõdvas olekus on siis saan suure tahtmise juures maha.
ning see mure et kabjaots on ülitundlik.
Kui eesnahk on pikka aega peal olnud ja pole maha võtnud, siis ongi pea ülitundlik... kui saad naha korralikult liikuma, siis stimuleerib see otsa rohkem, on rohkem õhu käes ja selle tõttu tundlikkus väheneb märgatavalt.

Lõdvas olekus tuleb mull ka üle, aga täna näiteks juhtus nii et, venitades tõmbasin kogematta kõvas olekus üle ja ei saanud enam tagasi tõmmata. 30 sekundiga oli peenisepea juba üpris punane ning ma olin suhteliselt paanikas. Ikkagi kuna ma käin ujumises meenus mulle et külm vesi võtab kohe erektsiooni ära, et ma siis jooksin vannituppa kraanikausi alla lasin palju jääkülma vett peale ning 10 sekundiga sain rahulikult tagasi peale tõmmatud. Midagi hullu ei juhtunud:) Kirjutan selle siia, et kui kellegil on sarnane olukord võib seda kasutada. Kui see just mingi väga kahjulik või värki pole.-
Aitan alati! ..kui viitsin.

Arvatavasti sinu probleem lahenes õnnelikult. Kunagi olen soovitanud niisugust menetlust: võtta mismekordselt kokku volditud käterätt, teha see külma veega märjaks ja siis pigistada sellega sugutipead võimalikult kõva jõuga ja kaua aega. Niimoodi saadakse võibolla paisunud sugutipea väiksemaks ja eesnahk tagasi. Oht on see, et eesnaha väike ja laiaks venimata rõngas töötab nagu zgutt: süda pumpab verd juurde ja juurde, peenisepea paisub ja paisub ja lõpuks on võimatu eesnahka tagasi saada. Kiirabiautoga traumapunkti, kus asi võidakse lahendada hädaoperatsiooniga kui mitte muidu.

täisealine: Järelikult sinuga on asi korras kuid üllatavalt paljudel on sama probleem veel lahendamata, ja nende eest minu meelest tasub muretseda.
kuutõbine: Mustusest ära kanna hoolt: selle puhastad ära siis kui kui terve eesnaha kunagi raskusteta taha saad. Jääb mulje et sul pooled eesnahast on kinnistitega peenisepea külge kinni kasvanud. Kirjuta mulle PM, vestleme täpsemini.

Mu vastuse alaservas on tähed pm. Kui sa seda kohta vajutad, saad sa mulle isikliku kirja kirjutada, mida teised foorumi külastajad ei näe. Aga kui tahad, võime ka siin samas vestelda. See kinni kasvanud osa tuleks sul lahti rebida. See ei ole sugugi mitte nii julm kui tundub: kinni seal ei ole kasvanud rohkem kui kõige pealmine nahakiht, nagu õhuke kile. Ja lahti ei ole vaja rebida ühe tõmbega, võid ka tasapisi, näiteks eneserahulduse või eesnaha venitamise käigus. Nööpnõelapea suurune verepisar võib sealt tulla, mitte rohkem. Kui sa ise ei julge, kes tahes arst võib oma skalpelliga sind aidata. Mingit suurt spetsialisti pole selleks vaja, tavalisest perearstist piisab.

Ikka eesnaha. Kui sa ei tea, mis on eesnahk, sa arvatavasti ei ole poiss. Mõnikord on eesnaha ava nii kitsas, et eesnahka pole võimalik tõmmata sugutipea taha. Siis pole võimalik ka sugutipead iga päev puhtaks pesta. Probleemi lahendamiseks on olemas operatsioon, nn ümberlõikamine, mille käigus opereeritakse ära terve eesnahk. Märksa vähem dramaatiline võimalus on süstemaatiline venitamine, mille käigus saavutatakse sama tulemus aga ilma haiglat ja ilma verevalamist.
Vasta

Mine “Seksuaalelu, hügieen, haigused ...”