Interneti teel ja punne nägemata pole võimalik täpset diagnoosi teha. Isiklikult ei usu et sul oleks põhjust muretsemiseks, aga kui siiski muretsed, oleks õige aadress meestearst või siis, kui niisugust su kodukohas ei ole, nahahaiguste arst.

Tõlgi see viimane väljend ingliskeelde ja katsu Googlest vaadata. Olen kunagi näinud isegi värvilist pilti nendest pärlidest, aga aadressit küll ei jätnud meelde. Uduselt mäletan, et kunagi sinu vanuses oli mul endal samasuguseid ja et olin nende üle mures. Siis aga asi ununes, ja enam neid igatahes pole. Pigistamisest igatahes pole kasu.

Kui ma õigesti aru sain, on küsijal neid igal pool peenises, mitte ainult peenise pea taga asuva vao serva peal. Nimetus vist on Pearly Penile Papules, ja neid esineb olenevalt allikast kas igal kolmandal mehel või 50 %-l kõikidest meestest. Lahti nendest ei saa, ja suguelu nad ei takista.
Google kaudu on võimalik saada palju ingliskeelseid andmeid ja pilte ka.

Re: punnid sugutil

Kui ma olen õigesti aru saanud, on need valged punnid, mis asuvad reas peenise pea serva peal, samad näärmed, mille tulemusena tekkib smegma. Ja smegma lõhn võib küll vastik olla, aga kui sa tõesti pesed ennast kaks korda päevas ning ka eesnaha alt (ja soovitavalt ilma seebita, ainult leige veega) peaks küll viga kuskil mujal olema. Muuseas: niisugused näärmed on olemas igal meessoost isikul, ainult teistel on nad natuke väiksemad ja neid pole võimalik palja silmaga näha.

Re: punnid sugutil

Minu teada punnid, mis asuvad eesnaha peal, on teine asi. Nähtavasti on tegemist rasunäärmetega. Ohtlikud nad ei ole, midagi nendele pole vaja teha ja pigistada neid ei tohi. Aga need on kõik ainult minu isiklikud oletused, kindlamate andmete saamiseks tuleb oma punne mõnele arstile näidata. Kas meestearstile või nahahaiguste arstile.
Vasta

Mine “Seksuaalelu, hügieen, haigused ...”