ebamugavus peale vahekorda

Mure selline, et eelmine nädal olin esimest korda vahekorras, oli ebamugav ja kuidagi ei õnnestunud meil väga ja tookord jätsime asja pooleli. Järgmine päev oli tupes ebamugav tunne, natukene ka veritses, aga see oli ilmselt seetõttu, et neitsinahk purunes. Ebamugavustunne tupes jäi aga kestma, ma ei oskagi seletada, mis see täpselt on, lihtsalt kuidagi vastik on tupes, aga arvasin, et äkki see ongi normaalne, kuna kaotasin süütuse ja eks see kõik avaldas tupele mõju. Samuti oli tupp ka kuiv peale esimest vahekorda. Sain paar päeva taastuda ja olek läks paremaks küll kui alguses. Nüüd paar päeva tagasi olime uuesti vahekorras. Seekord läks palju paremini, alguses oli küll valus, aga lõpuks see ebamugavus kadus. Aga nüüd jälle tupes ebamugavustunne kuidagi, see pole tegelikult hull ja ei häiri otseselt minu elu, aga lihtsalt mõtlen, et kas selline asi on normaalne või on ikkagi midagi häda. Mõtlesin ise, et äkki tupeseen, kuigi otseselt sügelust pole ja voolus pole ka selline nagu tupeseene puhul näidustatud on, pigem on mul voolus peale vahekorda üldse vähenenud. Äkki keegi oskab aidata ja mulle nõu anda, sest see ei tohiks olla normaalne, et peale igat vahekorda on mitu päeva siis tupes ebamugavus või on see esimeste vahekordade puhul normaalne? Ühesõnaga olen natuke mures ja igasugune abi on teretulnud!

Re: ebamugavus peale vahekorda

Üks variant on ka tupekuivus, mida ma kahtlustasin. Sest peale vahekorda on mul voolus väga vähenenud, aga samas ma ei kujuta ette kas see võib olla. Võtan ka pille ja öeldakse, et need kes pille võtavad, et neil võib seda kuivust suurema tõenäoususega esineda. Et äkki siis ongi tupp nii kuiv ja see tekitabki sellist ebamugavustunnet
Vasta

Mine “Seksuaalelu, hügieen, haigused ...”