PAHA ON OLLA (appi)

Tere,Olen 13 aastane tüdruk täna on p 1 juuni ja keLl on 02.34 .. Ma väga kardan sest ülekeha käivad värinad ja nagu tahaks oksendada. Aga midagi välja ei tule... Ma jubedalt kardan.... Kas see on tulevatest päevadest? Sest mul neid veel pole. Või sellest et sõin natuke aega mingi 1-2 tundi tagasi tooreid tikreid on see sellest , ??? MA VÄGA KARDAN :( Aidake Nii ruttu kui saate! Mai julge magama jääda :( :cry:

Re: PAHA ON OLLA (appi)

MurelikOLENN kirjutas:
01 Juul 2018, 02:37
Ma väga kardan sest ülekeha käivad värinad ja nagu tahaks oksendada. Aga midagi välja ei tule... Ma jubedalt kardan.... Kas see on tulevatest päevadest? Sest mul neid veel pole. Või sellest et sõin natuke aega mingi 1-2 tundi tagasi tooreid tikreid on see sellest
Väga tõenäoline, et kõht valutab, halb on olla (oksendamistunne, külmavärinad) toorete tikkrite söömisest, söö teinekord küpseid tikkreid ka üldiselt küpsenud vilju ja marju😉.
Päevadega on seotud alakõhuvalu, aga kui sul valutas nabaümbrus, terve kõht või midagi muud sellist, siis on see toorete marjade söömisest. Oksendamistunne eesootavate päevade pärast küll ei ole.
Aktiivsöe tabletid aitavad leevendada hästi sellise kõhuvalu puhul, mis on seotud seedesüsteemiga. Aktiivsöetabletid puhastavad keha mürkainetest (kiire ravi toidumürgituse korral), aitavad puhituste ja gaaside korral.
Vasta

Mine “Seksuaalelu, hügieen, haigused ...”