Re: Kas tüdrukutel meeldib suuseks?

Ega minagi tundsin esimest korda suuseksi saades ennast natuke ebamugavalt ja ega alguses tahtnud eriti lastagi kedagi sinna alla . Aga mida rohkem seda sai , seda rohkem hakkas meeldima ja asi muutus seksi juures loomulikuks.
Mõne jaoks tähtis, mõnele tähtsusetu. Mõne jaoks tore, mõnele talumatu. Mõne jaoks ülbe, mõne jaoks sõbralik. Mõne jaoks ilus, mõne jaoks kole. Kõigile erinev.

no mulle isiklikult küll meeldib, nii teha kui anda:D aga loomulikult oleneb inimesest, inimene peab kindlasti mulle meeldiv olema ja ma pean talle ka meeldima! muidu ei tule sellest suurt midagi välja.. ma ei räägi muidugi armastusest,piisab kui inimene lihtsalt sümpatiseerib.
ja mul ei ole vähimatki selle vastu, kui poiss keelekat teeb, nagu ma juba ütlesin mulle see just meeldib:D ainuke asi mis ei meeldi on see kui ma mõtlen et kas poisile ikka meeldib mis ta teeb v teeb ta seda niisama kohustusest... aga õnneks siiamaani pole vist nii olnud. ja ma arvan, et kui tüdrukule see ei meeldi, siis põhjus on selles et ta on natuke liiga häbelik ja / või pole oma kehaga rahul.

Ise oled tüdruk ja ma A R M A S T A N keelekaid. Enamus sõbrannasid on ka täitsa pöördes sellest. Omadest kogemustest võin öelda, et see on üsna lollikindel nipp. Kui muidu voodis suurem asi mees pole, siis no keelekas paneb kõik tüdrukud sind imetlema! Sõbrannad nõustuvad.
Aga kõiki ei saa ühte patta panna. Paljud tüdrukud ei salli seda, mõned on seda kirjeldanud nagu midagi mis lihtsalt liiga räige, üle piiride. Mõned lihtsalt vajavad rohkem intiimsust, ei meeldi kui keegi näoga seal allpool on.

Aga tüdrukud, kes siin räägivad, et ei meeldi - võtke see viimane enesekindlus kokku ja lihtsalt laske teha, saate oma kompleksidest üle ja jääte veel sõltuvussegi!!!

Päikest, E.

Minule isiklikult ei meeldi suuseks, kuigi poiss pidevalt seksi käigus üritab sinna allapoole suunduda . :D ma võtan tal juustest kinni tavaliselt ja tirin ta üles tagasi, kuna ma lihtsalt pean seda natuke ebameeldivaks . muidu on see hea aga ikkagi ei kipu seda eriti nautima . ja poisile mul ka eriti suuseksi teha ei meeldi . :D aga kui ta seda väga nõuab siis teen kahm :D

Täna sai esimest korda poisilt näpukat saadud. Meil mõlemal esimene kord ehk ta suht feilis, kuid mõned korrad olid väga head. Arvasin, et ma tunnen häbi ja ei lase tal seda teha aga see oli nii loomulik, nii et see jääb kindlalt meie üheks põhitegevuseks. Me räägime ka pärast oma mõtteid sellest ja mida me tundsime, et teada, mida paremini teha ja kas üldse teha. Ja ma juba kaldun arvama, et homme juhtub ka suuseks. Vähemalt tema loodab seda :D Täna ka liikus oma suuga päris lähedale aga ma veel ei lasknud aga homme ei peata mind miski :D Ise ma ei julge talle teha ja ta mõistab seda õnneks :) Ma pakun, et minust saab sõltlane :D

olen kutt ja mulle meeldib väga nii teha kui saada suuga ja mis krdi halvast maitsest ja lõhnast räägite? pesemas saab käia ja ausalt kui arvasite et lähete sinna alla nätsu närima läks tiba valesti, minuarust seal midagi ulmeliselt halba maitset/lõhna pole täiesti talutav on ja kui näed kuidas naisele meeldib siis läheb aina paremaks

kalervo kirjutas:Küsin sellepärast et ise ma üldse ingliskeelt ei valda ja olen oletanud et see on eestikeelne foorum. Ise olen näinud palju vaeva et oma emakeele (soome) lisaks õppida ka eesti keelt, mis millegi pärast pakkub mulle suurt huvi.
Ära murra pead selle üle, enamasti kirjutatakse inglise keeles sisutühje aforisme või muud imalat pläma, mille tähendust sa ei tahagi teada. Nantesi lause tähendas lühidalt öeldes "miljon korda jah" ehk talle meeldib kui tema erogeenset nupukest lakutakse.

M11kser17 kirjutas:
Nantes kirjutas:Vau, inimene kirjutab ühe lause inglise keeles ja sellest loetakse välja ei tea mida..
Siis on teada, et järgmine kord kirjutad eestikeelses foorumis eesti keeles ja keegi ei pea enam kuulma kuidas keegi noor laps vigases inglise keeles selleks täiesti sobimatus kohas endast haigelt swagi muljet tahab jätta... lihtne!
eelarvamused on lahedad, onju
nobody raise your voices, just another night in nantes

Nantes kirjutas:
M11kser17 kirjutas:
Nantes kirjutas:Vau, inimene kirjutab ühe lause inglise keeles ja sellest loetakse välja ei tea mida..
Siis on teada, et järgmine kord kirjutad eestikeelses foorumis eesti keeles ja keegi ei pea enam kuulma kuidas keegi noor laps vigases inglise keeles selleks täiesti sobimatus kohas endast haigelt swagi muljet tahab jätta... lihtne!
eelarvamused on lahedad, onju
Pole eelarvamusi, ainult tõde.
Vasta

Mine “Esimene vahekord”