Hehh naljakas küsimus.
Ei ole sellist kindlat malli, iga poiss suudab endast ervineva mulje jätta.
Minule meeldivad sellised segased tüübid, energiapommid, möllumehed jne :)
Samas peaks oskama ka rahulikult olla :)

Iga inimene on erinev juuuu . . .
Ükskõik, mis teil ka südamel ei oleks.
Ärge pidage seda liiga tähtsaks.
Vähe on asju, mis kauaks tähtsaks jäävad.
Kõik möödub.
Kõik asendub millegi uuega!

Mm, mulle meeldivad sellised tüübid, kes midagi hästi oskavad(mingi spordiala vms), kes ei logise niisama kusagil tänavapeal, kes on sõbralikud (üldjuhul), natuke ülbust võiks olla, julge(!!!!), ja kes ei ole sõpradest sõltuv .

mulle meeldivad poisid kellelnormaalne soeng umbes 5cm pikkused juuksed aga mitte peaküljes kinni ,sest ei pesta juukseid ja muidugi need võiksid olla musta värvi muidugi küüned kah :D .võix end meikida,sest meigiga poisid on ka vääga ilusad.nii palju välimusest.sisemuses võiksid nad olla armsad ja pehme südamega ,romantiline ja mitte teha robustseid nalju ega ise loll olla.mul on imelik maitse ma tean aga sellised poisid on nunnud :D

Mulle meeldivad poisid kes erinvad hallist massist. Temas võiks olla midagi eriliselt armas/head :) Ja kindlasti peaks iseloom hea olema . . ja võiks olla hea kuulaja, mitte koguaeg ainult endast rääkida. ja noh, mis seal salata . . välimust võiks ka normaalne olla. :D
Võtke elult kõik mis võtta annab, sest me elame vaid ühe korra. ;)

Mulle meeldivad poisid, kellega koos olles saan ma naerda ja kellega on hea rääkida. Iseloomult võiks olla vaimukas, aus, hooliv, sõbralik,julge ja veits siuke nö "möllumees". :D Paha ei teeks, kui tal minuga samasuguseid huve oleks ja stiili võiks ka olla. ;) . . see oleks siis selline ideaalne poiss minu silmis. :wink:
"Murtud süda teeb palju enam valu kui värske sidrunimahl sügava paberihaava sees. "

(ma ei ole sama kes Bullet)
Mulle meeldib poiss, kes on jutukas, taktitundeline, sõbralik, abivalmis ja hoolitsev, soovitavalt tegeleb muusikaga ja on selline teistmoodi...selline erinev kõigist teistest....

Vari kirjutas:mina küll ei ole "Düdrug" kuid ise olen märkand, et meeldivad need kes suhtlevad palju, nat naljakad ja rumalad ning ILGE HIGI HAISUGA KÜLJES 8)
Jaa , me oleme kõik sinuga ühelarvamuse :? .Ei noh tegelt ma olen ise poiss ja ma tean ,et tüdrukuid on kolme sorti . Ühed on need kellele meeldivad sellised mehed kes käituvad väga õrnalt tüdrukuga, mõistvalt ja teevad nalju ja pole kindlasti rumalad. Ja teised on jällegi siuksed kellel meeldivad väga vallatud mehed. Mitte päris agresiivsed aga siuksed vallatud mehed kes vähe naljatavad. Ja kolmandatele meeldivad sellised tavalised eesti mehed. Kuid tahaksid kedagi normaalsemat :lol: .

Viimane varjant on suht naljagapooleks. Egas tegelt on igal tüdrukul oma maitse ,et ei saa nimodi võtta ,et tüdrukutele meeldivad just "need" ja "teised" talle üldse ei lähe peale. Aga seda ma tean ,et mina lähen ilusti tüdrukutele peale :D . Millegi pärast ainult 1 aasta vanematele tüdrukutele :lol: . Nii ,et kõigepealt ürita tutvuda tüdrukuga kes sulle meeldib ja siis uuri kas sina talle meeldid kuni lõppuks leiad selle õige ja saad sellest ise kah aru ,et "Vot tema on see õige!" ^^ . Mul suht hea loogika ma vaatan ;D .

mm se on raske küsimus siis mul meeldisid musta peaga, geeliga ja siniste silmadega poisid, nüüd tumepruunide, normaalsetelt pikkade juustega ja pruunide silmadega, see muutub kui sul hakkab uue poiss meeldima. Kuid ennem sa pead teadma et poiss on hea kuulaja teeb nii et sul oleks hea . See poiss kes mulle präägu meeldib on küll üpris ülbe ja see ajab närvi natuke, ja vahepeal kui ma midagi ütlen naljaga siis ta mõtleb et ma võtan tõsiselt ja see ajab tõesti närvi, kuid ma olen olnud taga nii kaua juba koos, pole mitte kellegiga veel nii kaua olnud, Kui olen mõelnud kellegi uuepeale siis maha jätta teda on ni raske, esimene poiss kes ütleb mul alati enne magama minekut kui palju ta mind armastab, jahommikul küsib kas magasin hästi jms .

No mina ei oska küll mingeid selliseid kriteeriume anda, milline nüüd poiss olema peab... Eks ikka mingi sisemine sära ja kuidagi teistmoodi suhtlemine, ning tunne et te mõistate teineteist paremini, kui ülejäänud seltskond... Aga jah... Siiski mina eelistaksin kutte, kellel on korralik taust, nagu et kes ei ole mingid kalkarid, kes on jäänud viis korda istuma, suitsetavad ja joovad igal võimalikul juhul... Et korralikud poisid ja kes enda eest ka hoolitsevad:D Teatud kirglikkus, vabadus suhtlemisel... Ääretult keeruline küsimus ja vastus:P
Elu on seiklus, mitte saatus,
Sellepärast ei saa ma sulle öelda, mis tuleb homme =)

Poiss võiks soovitatavalt olla suht-koht korralik; kui otsa vaatad talle, suudab ta su üheainsa pilguga naeratama panna; armastav; peab oskama tüdrukut hinnata; hea välimusega.
Mul on selline olemas:)
" Ära karda astuda vajaduse korral suurt sammu. Sa ei saa ületada kuristikku kahe väikse hüppega. "

välimus on üldiselt rohkem tagaplaanil kuid see loeb ka jah. tal võiks olla hea huumorimeel mitte selline et ma pean mingi naermist teesklema vms.
välimuselt. puhas ja hoolitsetud!! ma vihkan rasvapäid ja mustade küünealustega vms. haisevaid poisse. siis riided võinii? et mulle ei meeldi wannabed- tal peaks olema oma stiil ja teda ei tohiks teiste arvamus kottida. suhteliselt laia silmaringiga võiks olla ka et saaks temaga näiteks raamatutest rääkida vms. ja joomar ei tohiks olla ja kuivik ka mitte , vahepealne.

No jah, nad peaksid enda eest hoolitsema, välimuselt. Ja nad võiksid silma jääda. Kõige ilusamad poisid on need, kellel on ilusad sügavsinised silmad ja tavaliselt on nad heasüdamlikud ka! Aga no, ega igal inimesel pole ju varnast võtta neid sinisiniseid silmi! Need teised peaksid lihtsalt silma jääma, kas oma suhtumise, rõõmsameelsusega või hoolivusega vms.

Vahet pole, mis keegi ütleb.

90% naistest/tüdrukutest armuvad ikka ühte ja samasse tüüpi

Muidugi, suurem osa ajast valivad nad tõesti sellise leebe kuju, kes teeb sporti ja õpib hästi ja on selline suhtleja tüüp

ovulatsiooni ajal petavad suurem osa naistest oma mehi ja valivad mingi badboy kasuks, tavaliselt sellised, kellel testosterooni tase kõrge.

Seda on näojoontest näha

hea küsimus küll... heh..

u aasta tagasi arvasin, et mulle jäävad silma küll ainult eriti coolid ja populaarsed tüübid (või teise sõnaga - enamjaolt sellised, kes enda nooruse vara kadakas* keeravad, mis iseenesest mulle küll mitte mingisugust muljet ei avalda, aga on siiski kuradi atraktiivne :( )

aga nüüd hakkas mulle meeldima hoopis üks eriti korralik, viisakas ja paljudest asjadest osa võttev tüüp, kes on, krt küll, minust 7 aastat vanem.

ja siis kuskil vahepeal meeldis mulle üks endavanune tüüp, ehkki olin täiesti kindel, et mulle jäävad silma küll ainult minust endast vähemalt 3 aastat vanemad.

ja siis jälle üks cool vend, nagu ma enne mainisin, aga mitte nii s**akeeraja vaid rohkem tagasi hoidlik

eks see minu ARUTLUSED on kõik suur pask kokkuvõttes..
so what? :D

Re: Küsimus Tüdrukutele

Mulle meeldivad mõistlikud, rahulikud ja tugevad poisid. Julgus, enesekindlus ning põhimõtted on väga olulised.

Mulle ei meeldi nilbed naljad - mõni mees paistab arvavat, et tema kirjeldused oma vallutustest ning rõveduste rääkimine muudab teda väga atraktiivseks, aga tegelikult see näitab ju lihtsalt nõrkust ja seda, et inimene pole usaldusväärne.

eksikka mu enda poiss meeldib mulle kõige rohkem. Noh , eks kui sul on keegi ( olgu ta siis päriselt kole kasvõi ) sinu silmis on siiski tema see iludus. Eks enda poiste järgi hakataksegi looma seda perfektset . ;)
Muidu ta näeb väljaselline ;
Tumepruunid juuksed , tumerohelised silmad , stiilipede , pikk , vormis . Ja iseloomult oskab tuju alati üles kütta niiet ..

Hea küsimus, et saab võrrelda arvamusi.
Mulle meeldivad musikaalsed ja selliste pikemate juustega, mitte nagu siilisoeng, siis väga sportlikuid ei salli, ja need kes kuulavad träna ja reidis panevad iga rinnaka blondiinile kommentaariks: oi musi laavin sind, kobeoledä.
Muidugi on ka salapärasusja selline raskesti kättesaadavus võluv.
Kindlasti ei tohiks ta oma sõpradega kusagil nurgavahel ennast täis juua ja muid sääraseid lollusi teha.

Vot minuga on selline lugu, et mina pidasin ideaalpoisiks endast vanemat , stiilset , sportlikku , julget , hea huumorimeelega, ilusat , hoolitsevat, sõbralikku jne .. poissi . Aga , kui ma lõpuks ühte sellist kohtasin , siis nüüdseks arvan ma veits teistmoodi . Tundus , et sellel poisil olid kõik omadused olemas , mida ma hindasin , aga ma eksisin väga rängalt ja , noh .. Praegu olen ma leidnud hoopis endast noorema , sportliku , stiilse , hea välimusega toreda poisi .:)

SEKSIKAD , STIILSED , MINGID SUHT GEELIMEHED ON KAH ARMSAD , SELLISED PAHAD POISID NAD NAGU NII SEKSIKAD JA LIGITÕMBAVAD , SIIS IGAST SELLISED HOOLITSEVAD , KEEGI MÖLAMA MUGA TULEB SIIS PEAKS MU EEST VÄLJA ASTUMA JNE :d , IGASTAHES VÄLIMUST PEAB TAL OLEMA , JA MINGIT VAESET KAH EI TAHA , RAHA PEAKS IKKA KAH VEITS OLEMA :d , POP VÕIKS KAH OLLA , MINGI NOHKAR KINDLASTI EI TOHI OLLA :d
AGA NO PEAASI ET VÄLIMUST OLEKS , JA STIILNE NEED NAGU PÕHILISEMAD TEMA JUURES JA PAHAD POISID KUIGI EI PEA OLEMA , AGA MIND TÕMBAVAD ROHKEM SELLISED , NAGU KODUS JA VÕÕRSIL ADEN :D

TREENITUD KAH , ET KÕHULIHASED PEAVAD KINDLASTI OLEMA , NEED NII NUNNUD NAGU :d

Ära katsu näidelda midagi niisugust mida sa ei ole. Kui ei ole jutumees, siis ei ole. Vaevalt sa aga täiesti vastik tüüp oled? Katsu kuidagi teada saada, mis on su positiivsed küljed, ja teiste tähelepanu nendele pöörata. Ei tunne sind, ei oska ettekujutada, mis nad võiksid olla.
Suletud

Mine “Esimene vahekord”