Re: Neitsinahk ei purune?!

Külaline kirjutas:
liisu5647942 kirjutas:Räägin ka oma esimesest korrast, mis juhtus 2 päeva tagasi poisiga, keda lihtsalt ihaldasin, aga meil ei ole mingit käimisplaani. Eelmäng oli suhteliselt lühike, suudlused, suuseks ning asja kallale, sisse saime üllatavalt kiiresti, alguses olin mina peal ning tundsin valu, seejärel muutsime asendit, poiss tuli ise peale, läks sisse ning mul oli küll hullupööra valus, ohkisin ja ahkisin ning peaaegu oleksid pisarad tulnud, aga kannatasin. Mulle meeldis tegelt see, et ta ei olnud õrn ja hell, nagu nö peaks olema, sest muidu ei olekski arvatavasti sellest midagi välja tulnud. Ta ikka noh, pani täiega :D Verd tuli ka, seega läks vist arvatavasti neitsinahk katki. Ja siiani tuleb mul tegelikult natuke sellist punakat 'mahla', päris veri see ei ole, aga jah, mingi 'mahl'. Ja annab ikka tunda ka istumisel vms, et midagi on teisiti. Loodetavasti sujuvad järgmised korrad paremini ;)
mul oli täpselt sama tunne, nagu oleks ise kirjutanud eelmise teksti :D ja lisaks olid linad korralikult verd täis.
aga, küsimus:
kas, ja kui tõenäoline see võimalus on, et verd võib tulla ka järgnevate vahekordade ajal?
Täitsa võimalik, kui neitsinahk pole täiesti purunenud esimese korraga, siis võib teisel korral ka verd tulla.

Külaline kirjutas:
Mures:( kirjutas:Tere , mul on selline küsimus et kui vanalt tavaliselt oleks normaalne süütust kaotada? ja kas see on üldse oluline ?

Sellepärast ei tasu küll nüüd muretseda . Kaotad süütuse siis,kui sa tunned,et sinujaoks on 6ige aeg ! :)
aga ma kardan jubedat seda kui neitsinahk puruneb:(....äkki on vaus vahekorra ajal ja see oleks piinlik kui valu rikuks vahekorra ära:S

Külaline kirjutas:
Külaline kirjutas:
Mures:( kirjutas:Tere , mul on selline küsimus et kui vanalt tavaliselt oleks normaalne süütust kaotada? ja kas see on üldse oluline ?

Sellepärast ei tasu küll nüüd muretseda . Kaotad süütuse siis,kui sa tunned,et sinujaoks on 6ige aeg ! :)
aga ma kardan jubedat seda kui neitsinahk puruneb:(....äkki on vaus vahekorra ajal ja see oleks piinlik kui valu rikuks vahekorra ära:S

K6igil on valus kui neitsinahk puruneb ! Tavaliselt ei riku see vahekorda ära,poiss peaks m6istma,ja sina v6iksid talle aru anda,et sa oled süütu ja sul v6ib selline asi juhtuda .

Mul oli ka kutt, käisime juba ligi aastakese. Ta ei tahtnud ega isegi maininud seksist midagi. Paar korda tegi ta mulle keelekat aga see oli ka vihjatud minu poolt et teeks midagi head. Tema kudagi vingerdades pakkus selle välja "keeleka" . Mina olin mudugi hullult tahtja :D . Kui läks paar kuud mööda, vihjasin ma et, tahaks seksida temaga. Tema mudugi alguses oli hämmingus et talle ettepaneku tegin :) . Aga ma tahtsin ja ta ka ei keeldunud. Ma mudugi olin siin foorumites enne kolanud, ja alustasime ka näpuga. Alguses oli vääääääga vääääga valus :( . Aga hiljem proovisime 2 näpuga, siis kolmega ja kui juba asi valutu oli, siis proovisime. Ta alguses ei julgenud kohe lükata, arvas et mul on valus . Siis käskisin tal hoogsam olla, ta surus tugevamini valus oli aga katki saime. Linad olid verd täis , aga kui olime seda tükk aega teinud. Hakkas see nagu selliseks tundeks muutuma et seda tahaks teha iga päev :D . Järsku saime orgaismi kätte ja oligi teguderohke öö :D Lõpetasime kell pool 3 :D

Maria :)

Oeh nii naljakas on lugeda, kuidas hirmutatakse et valus on ja nii.

Tüdrukud võtke enne seksiga alustamist endale isiklikku aega. Esiteks tutvuge oma kehaga, stimuleerige kohti ja vaadake, mis saab. Seejärel proovige üks näpp sisse lükata, enne muidugi see märjaks tehes. Niioodi ühe näpuga erinevatel päevadel natukene harjutamist. Mingi hetk võiks juba näpust hästi natukene paksema asja leida, hiljem proovida juba kaks näppu korraga sisse saada.

Alati peab lõdvestunud olema neid tehes.

Seejärel alles minge poisiga voodisse ja mitte ärge hakake kohe seksima, vaid las temagi hakkab esimene kord sinu sisse minema ühe näpuga, siis millalgi hiljem kahe ja lõpuks kolme näpuga.

Pärast seda peaks tupp juba venitamisega harjunud olema ja ei ole enam valus ju tuppe siseneb peenis.

Kõik see võtab küll aega, aga kes tahab et valu ära jääks, siis tasub see aeg endale võtta.

Minule igastahes mõjus, valus ei olnud absoluutselt !!!

Eks võid peegliga uurida. Kui inglise keelt osad, siis siin ka link http://howshealth.com/how-to-tell-if-my ... is-broken/

Või siis saad ka ise järeldada, kui Sul on mingi võrdlusmoment varasemaga, kus olukord seal oli teine.

Üldises osas ega ta niisama katki lähe. Kas Sa vahekorras oled olnud?
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Esimene vahekord”