Ka mul oli algus väga valus. Aga kannatasin pisaratega ära :roll: kuni poiss sisse jõudis ja siis ta lihtsalt hoidis seda seal natuke. ja siis ei olnudki enam valus. :wink:
Aren't the 'good things that come to those who wait' just the leftovers from the people that got there first?

Tere
Mul on sama viga, et mul on nii valus, et ma ei kannata välja.Ma lugesin raamatust, et siis on võimalus, et neitsinahk on liiga kõva.Aga seda pidi saama parandada sellega, et lähed arsti juurde ja arst teeb sinna sisselõike.Ma käisin arsti juures.Aga arst ütles, et ta ei hakka seda isegi kontrollima kuna see võimalus on liiga väike.Ma lähen varsti teise arsti juurde, et kindel olla.Ma olen proovinud venitada ka aga see ei aita eriti.Äkki keegi oskab aidata mind.Mis ma edasi teen?ma oleks väga tänulik.See on mulle väga tähtis.

Tere!

Neitsinahk tõesti venib ja soovitatakse esimese vahekorra ajal peenis järk- järgult tuppe sisse viia. Kui neitsinahk on veninud piisavalt, siis proovida viia peenis sisse lõpuni ja hoida mitu sekundit tupe sees. Valu puhul naine instinktiivselt tahab eemale tõuka, mille tõttu võib olla rohkem valus. Sellepärast tasub proovida vastupidi end ettepoole sirutama, partner võib sel ajal naise puusad hoida. Soovitav asend, et naise jaoks oleks vähem valulik, moodustada voodiga koos komnurk: pea peab olema voodi peal, puusad tõsta nii, et jalad seisaksid voodi peal, põlved kõverdatud; mees peab sel ajal põlvitama.

Ärge unustage ka hügieenist ja kaitsmisest vahekorra ajal. Peale rasestumisest on ka suur risk tupe põletiku saada, sellepärast et teise inimese bakterid, mikroobid võetakse vastu alguses nagu midagi võõras. Sellepärast soovitakse kasutada kondoomi.

Neitsinaha purunemise peal tasub 3-5 päeva oodata enne järgmise vahekorra astumiseni, kuna välis suguelundid nõuavad aega armistumiseks. Valu võib ka järgmiste vahekordade ajal tunda, sellepärast et naitsi nahk võib täielikult mitte puruneda, aga aja jooksul see läheb ära.

Kõike head!
Hanna (konsultant).

leps kirjutas:Tere
Mul on sama viga, et mul on nii valus, et ma ei kannata välja.Ma lugesin raamatust, et siis on võimalus, et neitsinahk on liiga kõva.Aga seda pidi saama parandada sellega, et lähed arsti juurde ja arst teeb sinna sisselõike.Ma käisin arsti juures.Aga arst ütles, et ta ei hakka seda isegi kontrollima kuna see võimalus on liiga väike.Ma lähen varsti teise arsti juurde, et kindel olla.Ma olen proovinud venitada ka aga see ei aita eriti.Äkki keegi oskab aidata mind.Mis ma edasi teen?ma oleks väga tänulik.See on mulle väga tähtis.
vb mehe peenis on liiga väike (ma mees)

Re: neitsinahk ei purune?!

Tere,

Valus võib olla ka selle pärast, et see valu "on Sinu enda peas". See on nn psühholoogiline valu, kardad niiväga, et on valus, et ongi valus. Sellest saab kergesti üle, kui üritad lõõgastuda ja mitte krampi minna. Samuti aitab ka, kui poiss siseneb oma näpuga Sinu tuppe. Näpuga surudes ja venitades saab teada, kust täpselt valus on.

Sarnane mure mul,kas teate.
Et siis tegelikult eile õhtul:)Väga tahtsin seda,noormees on kena,armas ja hooliv,tegi kõike hästi,kuid kui sisse hakkas lükkama...No ta nägi mu valugrimasse(see oli väga valus)siis ta ütles küll,et ta parem lõpetab,et ta ei taha,et mul oleks valus.Ma kostsin küll,et vaus on see nii või naa,kuid mingi hetk andsin alla,liiga valus oli.Suunasin käega ja üritasin kaasa aidata sisselükkamisel ja siis tundsin ka,et see päris ots oli sees mingi hetk,kuid kuna peenis läks pisut jämedamaks siis...Väga valus oli.Nendest sentimeetrist/kahest asi kaugemale ei läinudki.Ta ütles küll,et armastab mind ka ilma selleta,et ma ei muretseks,kuid ma tahan teda,ma tahan,et ta oleks õnnelik,ma tahan,et meie suhe oleks täielikult normaalne ning kui me tahame sugulist vahekorda,siis ei pea me ennast tagasi hoidma mõttega,et nagunii ei lähe sisse...Minu arvates on kaks võimalust:tal on kas liiga suur või olen mina liiga väike sealt.Kahju on.Musi üritab ka muud moodi tekitada mulle head olemist,sõrmega stimuleerides sealt ja nibusid hõõrudes,kuid ei õnnestu.Asi on siis ju täiesti minus,eks?Ja ometi ta süüdistab ennast.Hommikul proovisime uuesti,siis ma olin peal pool ka korraks,siis läks pisut rohkem sisse,kuid see oli siiski nii valus,et mul puudus jõudu ennast tihemini tema vastu suruda.Uhh,peavad need asjad nii keerulised olema?
Aga võibolla ei ole ma piisavalt märg siis,tunnistan,et ta kipub eelmängu liiga pikaks laskma ja õhtul ma kuivasingi ära...Samas libises hommikul välja mitu korda,et mine sa võta kinni :roll: Et kas libesti hankimine oleks hea samm?

Aa,see ka muidugi,et neitsinahk puruks ei läinud,sest verd ei olnud.Samas kipitab praegu jubedalt.Ja ometi olen ma teoorias tavaliselt nii tugev :lol:

Aga küsiks uuesti, kuna ei saanud konkreetset vastust. Kui kaugel see neitsinahk asub ? On võimalik, et on ka nt näpuga katki läinud ? Olime poisiga " vahekorras " , ma püsisin hambad ristis, ning ka tema korrutas mulle, et ei ole midagi hullu. Lõpetame ära.. Kas tõesti peab see nii valus olema ??

Nagu siin on korduvalt mainitud, peaks neitsinahk asuma kohe tupe alguses, ütleme 1 cm sügavuses. Peegliga seda saab igatahes vaadata. Tegemist on enamasti V kujulise nahavoldiga (välimus on vahelduv, igatahes mingisugune ava peab selles olema). Esimeses vahekorras ta kas rebeneb või venib.

Raskused sisenemises võivad tekkida ka sellest, et tüdruk kardab vahekorda ja vaistlikult pingutab oma lihaseid. Viimast nimetatakse vaginismiks.

muuseas, mul ka poiss tegi näpukat mulle nii, et algul esimene sõrm, siis teine, ja vist pani lõpus kolmanda ka, ja kõik läks hästi sisse, ma olin lõtv jne. ükskord proovisime nagu vahekorda minna, aga ei läinud sisse. eks ma olin vist liiga hirmul või krampis ka, ta ütles et ma laseks end lõdvemaks aga no mulle ilmselt koht ka ei sobinud, jne..no ja pärast seda me ei proovinud. ja nüüd enam ei käi ka temaga. aga noh sellestsaati on natuke hirm nahas olnud, et ei julge proovida, äkki jälle ebaõnnestub ja ei lähe sisse vm.

Hei...
Ütlen nii, et minu esimene vahekord...
Alguses oli eelmäng ja esimene kord peaks see eelmäng olema üpris kaua, vähemalt nii kui neiu ennast lõdvemaks laseb..
Kindlasti kui noormees ei tea kas süütu ...siis tuleks mainida, siis oskab ta õrnemalt käituda...
Kui noormees sisenes minusse oli valus, aga ta ütles lase lõdvemaks ja et siis ei ole hullu...ja suudles mind....Samas mingil hetkel ma olin lihtsalt erutunud juba eelmängust...
Seega läks asi natukene paremaks, iga korraga kui sisse läks läks aina sügavamale...
Ja see oli küll valus, aga seda valu sai välja kannatada...
Kuni neitsinahk purunes, see oli selline ehmumis moment...samas ka natuke valus, sellel hetkel hoidis noormees natuke ennast minu sees...ja siis kaob varsti see valu ära...
Peamine on see et oleksid lõdvalt/vabamalt siis pole see valu suur :)

Kui ei lähe sisse,siis aitab ainult kannatlikkus.Enne esimest korda lasta poisil amelemise käigul käega venitada.Mul oli algul 2 sõrmega tapvalt valus,aga siis kui enam ei olnud hakkasime vaikselt sõrmi lisama.Lõpuks kui 4 sõrme valutult sees olid(kulus paar tegusat päeva),siis seksisime.Algul oli küll hullult valus,aga kuna poiss oli niiii arvestav,siis vahekorra lõpuks polnud enam üldse valus.Kui on hullult valus ja tundub,et ei lähe,siis selle valupiirini,mida kannatad,las poiss hoiab oma peenist natuke aega sees.Kui tunned,et valu tuimub,siis uuesti hästi vähehaaval,aeglaselt ja kannatlikult iga korraga järjest rohkem sisse.Mul kulus esimesel korral u 5 minutit,et peenis lõpuni sisse läheks.

Re: Neitsinahk ei purune?!

Räägin ka oma esimesest korrast, mis juhtus 2 päeva tagasi poisiga, keda lihtsalt ihaldasin, aga meil ei ole mingit käimisplaani. Eelmäng oli suhteliselt lühike, suudlused, suuseks ning asja kallale, sisse saime üllatavalt kiiresti, alguses olin mina peal ning tundsin valu, seejärel muutsime asendit, poiss tuli ise peale, läks sisse ning mul oli küll hullupööra valus, ohkisin ja ahkisin ning peaaegu oleksid pisarad tulnud, aga kannatasin. Mulle meeldis tegelt see, et ta ei olnud õrn ja hell, nagu nö peaks olema, sest muidu ei olekski arvatavasti sellest midagi välja tulnud. Ta ikka noh, pani täiega :D Verd tuli ka, seega läks vist arvatavasti neitsinahk katki. Ja siiani tuleb mul tegelikult natuke sellist punakat 'mahla', päris veri see ei ole, aga jah, mingi 'mahl'. Ja annab ikka tunda ka istumisel vms, et midagi on teisiti. Loodetavasti sujuvad järgmised korrad paremini ;)

Külaline kirjutas:
Külaline kirjutas:Mm, miks tüdrukud nagu ise seda millegiga katki ei või teha (näiteks kurk :D)? Enne esimest vahekorda ma mõtlen...

irwwww, siis tüdruk kaotaks süütuse ju kurgile...

hahahahaha
ei kaotaks. siis saaks poss kaotadaoma süüstuse oma käele, aga ei saa. tüdruka kaotab süütuse kui ta sees käib ära mehe riist.
The End is just the Beginning

liisu5647942 kirjutas:Räägin ka oma esimesest korrast, mis juhtus 2 päeva tagasi poisiga, keda lihtsalt ihaldasin, aga meil ei ole mingit käimisplaani. Eelmäng oli suhteliselt lühike, suudlused, suuseks ning asja kallale, sisse saime üllatavalt kiiresti, alguses olin mina peal ning tundsin valu, seejärel muutsime asendit, poiss tuli ise peale, läks sisse ning mul oli küll hullupööra valus, ohkisin ja ahkisin ning peaaegu oleksid pisarad tulnud, aga kannatasin. Mulle meeldis tegelt see, et ta ei olnud õrn ja hell, nagu nö peaks olema, sest muidu ei olekski arvatavasti sellest midagi välja tulnud. Ta ikka noh, pani täiega :D Verd tuli ka, seega läks vist arvatavasti neitsinahk katki. Ja siiani tuleb mul tegelikult natuke sellist punakat 'mahla', päris veri see ei ole, aga jah, mingi 'mahl'. Ja annab ikka tunda ka istumisel vms, et midagi on teisiti. Loodetavasti sujuvad järgmised korrad paremini ;)

Ma arvan ,et see punane mahl on sul kirsimahl , lihtsalt joo seda ,

Külaline kirjutas:
liisu5647942 kirjutas:Räägin ka oma esimesest korrast, mis juhtus 2 päeva tagasi poisiga, keda lihtsalt ihaldasin, aga meil ei ole mingit käimisplaani. Eelmäng oli suhteliselt lühike, suudlused, suuseks ning asja kallale, sisse saime üllatavalt kiiresti, alguses olin mina peal ning tundsin valu, seejärel muutsime asendit, poiss tuli ise peale, läks sisse ning mul oli küll hullupööra valus, ohkisin ja ahkisin ning peaaegu oleksid pisarad tulnud, aga kannatasin. Mulle meeldis tegelt see, et ta ei olnud õrn ja hell, nagu nö peaks olema, sest muidu ei olekski arvatavasti sellest midagi välja tulnud. Ta ikka noh, pani täiega :D Verd tuli ka, seega läks vist arvatavasti neitsinahk katki. Ja siiani tuleb mul tegelikult natuke sellist punakat 'mahla', päris veri see ei ole, aga jah, mingi 'mahl'. Ja annab ikka tunda ka istumisel vms, et midagi on teisiti. Loodetavasti sujuvad järgmised korrad paremini ;)

Ma arvan ,et see punane mahl on sul kirsimahl , lihtsalt joo seda ,
Võib olla ka jõhvika -,maasika - ,vaarikamahl näiteks.

ära sellele neitsinahale küll enam mõtle, purukstegemine ja ei tea mis veel. Valus pole siis kui sa hullult kiimas oled ja väga väga seda tahad, siis ei ole!!! Aga aitab kindlasti ka libesti kasutamine! Parem on, kui oled ise peal,siis saad ise rahulikult toimetada,nii kiiresti v aeglaselt,nagu sulle meeldib. Ma arvan, et kutil aega on :P
Ma ütlen, et mul esimene vahekord juba aastaid seljataga ja kui ma nt praegu vahekorra ajal erutunud pole, siis peenis ikka niinaljalt sisse ei lähe ja on ka valus!!!

Niiet, pead ikka väga kiimas olema... ja kiimas saad olla siis, kui sa mingisugusele neitsinahale ei mõtle!...

mul oli täpselt sama tunne, nagu oleks ise kirjutanud eelmise teksti :D ja lisaks olid linad korralikult verd täis.
aga, küsimus:
kas, ja kui tõenäoline see võimalus on, et verd võib tulla ka järgnevate vahekordade ajal?
Vasta

Mine “Esimene vahekord”