Millal te seksisite/kavatsete seda teha esimest korda?

13
Hääli kokku: 596 (14%)
14
Hääli kokku: 615 (14%)
15
Hääli kokku: 691 (16%)
16
Hääli kokku: 844 (20%)
17
Hääli kokku: 542 (13%)
18
Hääli kokku: 431 (10%)
19
Hääli kokku: 163 (4%)
20
Hääli kokku: 143 (3%)
21
Hääli kokku: 276 (6%)
Hääli kokku: 4301

Re: Millal tegite seda esimest korda?

ApplePie^^ kirjutas:njaa , üks siit foorumist seksis kah 12 aastaselt .. no tõesti ma ei tahaks vanana seksida , piisav ju tegelt niikuinii kõik on seksind tahan kah ära proovida ja no kuna ta pakkus olin nõus ..

no piisav vanus vb , minuarust mitte aga kui ise tunned et oleks selleks valmis , siis miks mitte . a sa 12 ? ma ka muide , pole veel seksind . aga igastahes mina sinu asemel ei teeks seda / v sa juba tegid , kuna sa ju ei teagi sseda meest vast ? ja ise oled 12 ja ta mingi ütleme 30 ? O M G . ma küll ei kepiks mingi võhivõõraga , eriti mehega , ma tahaks seda teha poisiga keda ma armastan . noh muidugi sinu valik millal ja kellega sa seda teed , aga minu arvamus ainult .
Tunne end nagu kodus , korista mu tuba ära ! ; dd
sinuga välja ? ei kunagi . kas ei kunagi sobib ? .

Mina sain süütuses lahti 16 aastaselt ja just võtsin asja käsile kuna tänapäeval elu on arenenud jubedal ja nagu näha on siis juba 12 aastased on seksinud ja uhked ka selle üle . Appikene :shock: Ise tahtsin sellest lahti saada sellepärast , et saaks selle asjaga juba ühele poole .
Mõne jaoks tähtis, mõnele tähtsusetu. Mõne jaoks tore, mõnele talumatu. Mõne jaoks ülbe, mõne jaoks sõbralik. Mõne jaoks ilus, mõne jaoks kole. Kõigile erinev.

15-aastaselt. Ma olin selleks täiesti valmis ja olin vahekorras inimesega, keda ma usaldan ja armastan ja kes tegi kõike nii, et mul endal hea oleks, nii et ma ei pea kohe kindlasti seda kahetsema, ei praegu ega ka tulevikus.
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

kuuliluuk kirjutas:
Prochepy kirjutas:15-aastaselt. Ma olin selleks täiesti valmis ja olin vahekorras inimesega, keda ma usaldan ja armastan ja kes tegi kõike nii, et mul endal hea oleks, nii et ma ei pea kohe kindlasti seda kahetsema, ei praegu ega ka tulevikus.
Sa oled õnneseen :D
Heh, nii armas oli seda lugeda.. :3

A ja seda ka veel, et ma ei saa aru nendest tüdrukutest, kes KAVATSEVAD mingil hetkel süütust kaotada. No misasja, vahet pole ju millal teed, teha tuleb siis kui tuleb seksi järele isu ja on selleks õige partner olemas. Nii lihtne see ongi.
Aga need teemad mis siin aeg-ajalt liiguvad, et a'la "tahaksin süütust kaotada, aga ei tea kellele ja millal" jne. on küll päris jaburad, ei mõista miks peaks keegi seksima süütuse kaotamise PÄRAST. Ikka eelkõige naudingute pärast tuleb seda teha, mitte mingi põhimõtte pärast!

Geko kirjutas:
Prochepy kirjutas:
Geko kirjutas:Mingi 7-8 olin.Ma ei saanud tookord aru,mingi suur 16 aastane tüdruk oli ja ütles,et tee seda ja pane see mulle sisse jne..
Naljaga kirjutatud või päriselt? :shock:
Seda asja nimetatakse ahistamiseks,kui mingi suur tuleb lampi,et tee seda ja toda.
Jah, ma tean mis on ahistamine. Aga sellegipoolest, sa ei vastanud mu küsimusele.

Mingi kuu aega tagasi just. 14 olen. Lugu siis nii et olin oma parima sõbra venna juures (elab minust mingi 200 m kaugusel, samal tänaval) ja tal oli mingi ''istumine'' seal. Mängisime tõde või tegu ka, ja kui ühel seal küsiti midagi süütusega seoses, siis hakkas vestlus selle üle toimuma. Vaikselt hakkas sealt inimesi ära liikuma, lõpuks olime ainult mina, sõbra vend ja üks ta töökaaslane ( se oli nii palju joonud, et oli diivani taha kukkunud ja sinna magama jäänud :D ), me läksime (mina ja sõbra vend) ta magamistuppa juttu edasi rääkima, ja sis tuli see teema uuesti üles. Kuna mul oli tuju juba selleks, ja ta on kogenud inimene ka juba, siis tegime ära selle. Ta oli küll paar lahjat õllet joonud, aga oli ikka päris selge peaga, ja küsis ka et kas mul kõik hästi ja et valus ei oleks jne. Ise olen väga rahul, et tehtud sai, ei kahetse üldse.

Tüüp ise 22.

NeverGiveUp. kirjutas:Väga nõme suhtumine, et ah ma lihtsalt proovin ära...
Kui see esimene kord tehtud on, siis eks sa ise tead... väga suur võimalus on, et sa kahetsed seda. Ja mismõttes et taha seda vanana teha ? Mingi ootad 17 aastaseks saamiseni (näiteks) ja siis oled vana ja enam ei kõlba teha ?

Eks ise teada raffas mis teete.. Mina olen oma sõnad öelnud :D
17 ja vana?
Pilt
16-19 kõige õigem aeg IMO.
Dr cbble: "Oleme need, kes oleme! Laskem ka teistel elada ja abistame üksteist! "

Kuidas te üldse võtate seda asja, et "Ok, nüüd ma tunnen et on aeg, ja lähen teen selle ära". Aga kellega? Litsimajas käite?
Minuarust see tuleb siis kui ta tuleb, mitte nii, et ok, ma nüüd tahan ja siis lähed ja teed. Ma olen juba 22 ja pole ühtegi võimalust lihtsalt olnud. Asi pole vanuses, välimuses ega iseloomus, asi on lihtsalt selles, kas keegi tahab sinuga seda teha või mitte. Antud juhul olen ma ju üsna "vana", olen nägus ja sotsiaalne, aga senimaani pole õnnestunud.
Vasta

Mine “Esimene vahekord”