Millal te seksisite/kavatsete seda teha esimest korda?

13
Hääli kokku: 596 (14%)
14
Hääli kokku: 615 (14%)
15
Hääli kokku: 691 (16%)
16
Hääli kokku: 844 (20%)
17
Hääli kokku: 542 (13%)
18
Hääli kokku: 431 (10%)
19
Hääli kokku: 163 (4%)
20
Hääli kokku: 143 (3%)
21
Hääli kokku: 276 (6%)
Hääli kokku: 4301

Re: Millal tegite seda esimest korda?

kiisuke009 kirjutas:Esimene kord oli täna. Ja see oli lihtsalt epic fail :D Mõlemal esimene kord ja see oli suht mõttetu :D Aga noh, meie hüüdlause on juba algusest peale olnud "Harjutamine teeb meistriks" ;)
Mul polnud valus mitte üldse aga eks näis mis saab, kui see välja ka lõpuks tuleb :D
Ise olen 17, poiss on 14 :D Ma tean, et see on imelik :D Aga armastus ei küsi vanust ja me ei hooligi oma vanusevahest :)
See on täielik bullshit mis ma enne kirjutasin :D See tüüp oli idioot ja rohkem seda temaga ei juhtunudki. Ma valetasin endale. Ma ei tahtnud, et see toimuks üldse aga tema käis peale.

Palun inimesed, ärge tehke seda, kui see ei tundu õige, sest mine tea, äkki järgmine kutt on teie eluarmastus ja ärge raisake oma esimest korda ära ainult selleks, et ära proovida, mis tunne on seks.

Ma tean seda, sest järgmine poiss kohe peale teda on kõik, mida ma ei osanudki loota. Mis sest, et seks temaga esimesed korrad ebaõnnestus aga vähemalt see oli eriline ja me saame kõigest sellest rääkida ja me oleme kordades paremad selles, kui alustades. Ma ei saa küll orgasmi seksi ajal aga vähemalt tema saab ja tal on piisavalt oskusi, et mulle kah rahuldust pakkuda ;)

Kordan seda veelkord:
ÄRGE RAISAKE ÄRA OMA ESIMEST KORDA!!!

Ma mäletan seda esimest korda ikka väga selgelt :D
3 aastat tagasi, ehk kui 17 olin, proovisime poisiga natuke. Kusjuures ma ei tundnud mitte muffigi. Järsku poiss ütles "Kuule, sa jooksed verd" ma mingi, ah, mida. Siis ta küsis, et kas valus ei olnud. Selle koha pealt olin täiesti tumm. Mul polnud üldse valus. Et jah, see oli päris suur šokk, et "Sa jooksed verd" vms. Aga, ei, ma kohe üldse ei kahetse. Poiss pole siiamaani maha jätnud ja kavatseme millalgi abielluda ka :)
Seega, kõik oli ja on perfektne :)

mul samamoodi suht noorelt noo 14 aastaselt poiss oli minust 3 aastat vanem.. pole selle tüübiga kunagi koos olnd ega midagi polnud ültse kunagi taga olnud lihtsalt jah läks asi liiga kaugele... aga kõik see aeg oli lihtsalt suurepärane, jääb alatiseks meelde.. ise olen nüüd 19 ühe 3 aastase plikatirtsu ema... aga jah suht.. soovitus noorele ärge minge peale esimest vahekorda lolliks ärge lõppetage nooreemana nagu mina 16 aastaselt emaks kõik noorus jäi pidamata nii et jah tegelikult mida rohkem sa end hoiad ja pipardad seda suurem võimalus on endale hea tulevik tagada..NB: SÜÜTUS POLE ASI MIDA KAOTADA SUVALISELE KUTTILE KES SULLE ÜLI MAGUSAT MESIJUTTU AJAB... VALI SEE ÕIGE JA TEE SEE POISS ÕNNELIKUKS.

LOLLAKAS345 kirjutas:mul samamoodi suht noorelt noo 14 aastaselt poiss oli minust 3 aastat vanem.. pole selle tüübiga kunagi koos olnd ega midagi polnud ültse kunagi taga olnud lihtsalt jah läks asi liiga kaugele... aga kõik see aeg oli lihtsalt suurepärane, jääb alatiseks meelde.. ise olen nüüd 19 ühe 3 aastase plikatirtsu ema... aga jah suht.. soovitus noorele ärge minge peale esimest vahekorda lolliks ärge lõppetage nooreemana nagu mina 16 aastaselt emaks kõik noorus jäi pidamata nii et jah tegelikult mida rohkem sa end hoiad ja pipardad seda suurem võimalus on endale hea tulevik tagada..NB: SÜÜTUS POLE ASI MIDA KAOTADA SUVALISELE KUTTILE KES SULLE ÜLI MAGUSAT MESIJUTTU AJAB... VALI SEE ÕIGE JA TEE SEE POISS ÕNNELIKUKS.
ega see inimest õnnelikuks ei tee, kui talle keegi süütuse kaotab..

Elan sellises kohas, kus pole sellist võimalust, et nüüd tahan ja kaotan süütuse. Pole selliseid inimesi ümber. Ja ei tahagi süütust kaotada, ma võin tunda, et olen valmis ja tahan, kuid siis mõtlen, et olen kõigest 13, miks ma peaksin nii noorelt süütuse kaotama, ma ju kahetseksin. Võrreldes oma klassiõdedega, kes nii väga suhet otsivad, võtan mina vabalt ja naudin lapsepõlve. :3
Ja kui ma tahan süütust kaotada, ei taha ma kaotada süütust kellegile, kes pole varem ,,seda'' teinud, kuid samas mõte, et kaotad enda süütuse, koos kellegiga, keda armastad...kõlab hästi. :3
Praegu pole vist veel kohanud, seda tulevast, kes saab selle väärtusliku kingituse minult. :3
Usun, et veidi segane tekst...kuid ma olen ka selline. xD
PervoJannu. :3 (PS!See nimi on mulle lihtsalt külge jäänud) :D

kõigekõigekõigekõige varem 16, hetkel 15. tahaks ikka poisi leida ja temaga enne koos olla. vb ma mingi vanamoeline või hopeless romantic, aga minu arust peaks esimene kord olema ikka õige kutiga, keda armastan ja kes mind armastab ja kellega olen juba pikemat aega koos olnud. kui ma mingile suvakale süütuse kaotaksin, siis ma vist kahetseksin seda elu lõpuni

amblik kirjutas:Olen 25. aastane noormees, süütu.

Minu silmis naine, kes kaotas oma süütuse lapseeas ja vabatahtlikult, tähendab enamasti seda, et ta jagab end igaühega.
Ei suudaks eluilmas armastada naist. Eesti naise on ikka täitsa litsid (vähemalt siinse hääletuse põhjal).

Parem suren üksinda, kui seon end sellise rämpsuga.

Defineeri sõna lapseiga. :D
Vasta

Mine “Esimene vahekord”